Kompletní školení na ZP

Sobota, 19.02.2022

Naše firma pro Vás zajišťuje kompletní školení na zbrojní průkaz, které zahrnuje kompletní servis, výuku a výcvik ve…

StřelniceStřelnice LERO Praha
MístoPraha 10
DatumSobota, 19.02.2022
Pořadatel Střelnice LERO
Začátek08:00
Očekávaný konec20:00
Typ akcepříprava na ZP
6.000 Kč

Naše firma pro Vás zajišťuje kompletní školení na zbrojní průkaz, které zahrnuje kompletní servis, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní, výklad zákona a vyhlášek upravující tuto problematiku.

Kompletní školení by měl podstoupit každý žadatel o zbrojní průkaz. Jelikož zbrojní průkaz sebou přináší i privilegium nosit zbraň a s tím spojená rizika a výhody.

Na střelnici vyplníte závaznou přihlášku a další dokumenty, složíte zálohu 1100 Kč, oproti které dostanete učební materiál a informace, které budete potřebovat k domácímu studiu. Pokud jste již přihlášeni na PČR ke zkoušce, lze zaslat učební materiál na dobírku.

Učební materiál se u nás neskládá pouze ze znění zákona, ale i z dalších materiálů, které žadateli velice usnadní výuku, jak praktické části (výuka o zbraních) a, tak výkladu zákona a jeho utřídění do stravitelnější formy. Vaši přihlášku, na základě plné moci, za Vás na Policii české republiky podáme a přijmeme termín konání zkoušky. O termínu zkoušky a školení, které probíhá zpravidla poslední sobotu před zkouškou, Vás telefonicky informujeme do 24 hodin od jeho převzetí. Pokud je nám termín znám dříve, sdělíme Vám ho při podpisu přihlášky.

Při Vašem domácím studiu jsou Vám telefonicky, SMS zprávou nebo emailem k dispozici stále naši instruktoři, v případě jakýchkoli dotazů, nebo přistoupení k individuálnímu plánu výuky, nás kontaktujte. V den školení se dozvíte, nejen jak zbraň zabezpečit, uschovávat náboje a střelný lovecký prach, ale i to jak postupovat v případě použití zbraně v krajní nouzi a nutné obraně. Jaké jsou zásady bezpečné manipulace se zbraní a základy střelby.

Dále se od našich kvalifikovaných instruktorů dozvíte jak  postupovat v případě nákupu zbraně, znehodnocení zbraně, a tak dále. Vyložíme Vám terminologii zbraní a střeliva. Provedeme Vás světem zbraní a střelby s individuálním přístupem. Po úspěšném složení zkoušky z odborné způsobilosti za Vás podáme žádost o vydání zbrojního průkazu. Váš první kontakt s příslušným útvarem policie bude, až si půjdete pro zbrojní průkaz. Naše úspěšnost je 90%.

Úspěšní absolventi dostanou navíc dárkové poukazy k uplatnění u nás.

Celková cena kompletního školení je 6000 Kč.

JEDINÉ, CO SI JEŠTĚ ŽADATEL HRADÍ JE LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA, FOTOGRAFIE A KOLKOVÉ ZNÁMKY.