NTCS.PRO"fessional"

Pořádáme střelecké kurzy podle střeleckého systému nové techniky bojové střelby

Nové Techniky Bojové Střelby

V originále Nouvelles Techniques de Tir de combat. Jedná se o střelecký systém nové techniky bojové střelby, který je pružný, rozdělený do různých úrovní podle potřeb každého jednotlivce a každé jednotky a může být praktikovatelný samostatně nebo v týmu.

Původní podoba systému Nové techniky bojové střelby pochází ze Švýcarska z doby před dvaceti lety. V zemi do té doby tradičně zaměřené na mířenou střelbu se dokonale integroval a byl nazván jako Nouvelles Techniques de Tir de combat - NTTC.

Systém Nové techniky bojové střelby musí být brán jako celek, od prvotní manipulace až k výstřelu přes řešení závad a dalších možných situací.

Jedná se o moderní a progresivní systém, který je neustále aktualizován na základě zpětné vazby nejen od těch, kteří jej používají v praxi.

Východiska systému Nové techniky bojové střelby jsou především:

  • Úplná nezávislost a odpovědnost střelce
  • Včasná identifikace nebezpečí a cíle
  • Tři druhy palby, které zaručí 100% úspěch

Nikdy nesmíme zapomenout, že podle statistik:

  • 80% těch co zemřeli nebo byli zraněni během výkonu povolání, zavinila nenabitá zbraň nebo závada na ní
  • Všichni odborníci se mají snažit, aby nedošlo ke zranění nebo úmrtí v souvislosti s chybami při špatné manipulaci (2.500 mrtvých vinou chyby spolubojovníků)
  • Boj sám o sobě trvá v průměru o něco více než tři sekundy, spotřebuje se méně než tři náboje a je do vzdálenosti sedmi metrů