Basic Sniper

13. - 15.09.2019 Střelnice Oleško, Oleško - puška long range kurs . Pořadatel: Hard Task

StřelniceStřelnice Oleško
MístoOleško
Datum13. - 15.09.2019
Začátek08:30
Očekávaný konec18:00
Typ akcepuška long range kurs
Cena6.000 Kč
Obsazenost18 / 20
PořadatelHard Task

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku základních technik ovládání a střelby z odstřelovací pušky.

Obsah:

Základní teorie, výběr a sestavení zbraně a doplňků, teorie střelby na dlouhé vzdálenosti, používání záměrné osnovy (měření a odhad vzdáleností atd …), nastřelení pušky, výroba balistických tabulek, základní střelecké polohy, odhad vzdáleností podle záměrné osnovy apod.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické nebo sportovní oblečení určené pro práci v terénu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek (například i goratexové vybavení) a pevná obuv, chrániče sluchu, karimatka nebo celta, barracuda, bean bag, popřípadě skládací židlička, psací potřeby (zápisník a tužka), kalkulačka, nůž, padáková šňůra, lepící páska.

Zbraň:

Vlastní velkorážná opakovací nebo samonabíjecí puška ráže .308 Win nebo ekvivalent s optickým zaměřovačem, umožňujícím horizontální a vertikální klikání + nastavení paralaxy a střelbu na 300 m + 100 ks nábojů do této pušky (V případě, že vaše puška není nastřelená, doporučujeme nábojů o něco více).

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zapůjčit odstřelovací pušku pro vás samotného anebo do dvojice střelců, stejně tak je možné zajistit střelivo.

Podobné a související akce

Kontakty na pořadatele

Místo konání

Parametry akce

puška long range kurs