Fish & Hunt

Multifunkční areál FISH&HUNT se nachází v malé vesničce Nová Ves I u Kolína, asi deset minut jízdy od exitu 39 dálnice D11.

Areál nabízí venkovní sportoviště určené pro lukostřelbu s 3D terči, dětské střeliště a terčovnicemi rozmístěnými po celém komplexu. V žilách Vám poteče čistý adrenalin! Na výběr máte mnoho druhů kladkových i tradičních luků a k dispozici jsou Vám naši špičkoví servisní technici i osobní instruktoři střelby a lukostřelby. Komfort, funkčnost, odolnost a dokonalé maskování. To je nabídka zbraní, luků, oděvů a vybavení pro lovce, rybáře a outdoorové nadšence, které můžete najít v našem specializovaném obchodě. Stylové prostředí, jedinečná atmosféra a prvotřídní gastronomie na Vás čekají v restauraci ARCHERY. Penzion ARCHERY nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje nebo rodinný apartmán.

Zbraně a střelivo

V Prodejně zbraní a střeliva FISH&HUNT najdete veškeré druhy zbraní od vzduchovek, pistolí, až po široký výběr brokovnic a zbraní kulových. Kvalitní zbraň si u nás vyberete, i když nevlastního zbrojní průkaz. Náš sortiment dále zahrnuje střelivo mnoha výrobců, typů, ráží a rozsáhlé spektrum střeleckých doplňků, kterými jsou například dalekohledy, puškohledy, kolimátory, svítilny, čelovky, sady na čištění zbraní, mazání, ojele, nože, ochranné prostředky, pouzdra na pušky a mnoho dalšího.

Vybavení pro lov

Návštěvníci u nás mohou ocenit rozsáhlou nabídku nožů od výrobců Havalon, Browning, Jack Pyke, Meyerco a dalších. Můžete u nás najít i dalekohledy, monokuláry, puškohledy, kolimátory, dálkoměry, noční vidění, termovize a příslušenství k optice značek Wortex, GPO, Hawke, Leupold, Nikko Stirling, Eagle. Ucelená nabídka ručních a čelových svítilen značek Ledlenser Vám jistě umožní dobrou orientaci v přírodě. Neocenitelným pomocníkem v přírodě je také dobrý a spolehlivý batoh nebo brašna.

My Vás můžeme vybavit kvalitními batohy a brašnami značek Fjällräven, Hart, Beretta, Browning, Northern Hunting, Zubíček a dalšími. Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka dalších loveckých a outdoorových potřeb jako jsou sedáky a podsedáky, lovecké stany, pouzdra a řemeny na zbraň, nábojové pásy a brašny, impregnace, vábničky, píšťalky, dárkové předměty, termosky, tahače zvěře a vybavení pro její přepravu, krmiva a vnadidla, odpuzovače a preparační nástroje a mnoho dalšího. Nezapomínáme ani na Vašeho čtyřnohého loveckého pomocníka. Máme zde pestrou nabídku superprémiových granulovaných krmiv, masových konzerv a pamlsků, vodítek, obojků, barvářských šňůr, postrojů, GPS navigací, elektronických výcvikových a protištěkacích obojků, pelechů, zkrátka všeho, co hledáte a co potřebujete pro péči, chov, výcvik a praktické lovecké použití.

Prodejna oděvů pro lov, myslivost a outdoor

Jste lovec, rybář nebo outdoorový nadšenec? V našem obchodě najdete všechno, co budete pro pobyt v přírodě potřebovat. Nabízíme Vám vybavení navržené do extrémů, pomůcky a doplňky určené k přežití, pro myslivost a lov, funkční oblečení, z odolných a velmi pevných myteriálů v klasických barvách přírody nebo s dokonalým maskováním i s reflexními prvky pro Vaše bezpečí. Jsme výhradními zástupci lovecké značky Northern Hunting pro Českou republiku a Slovensko. Jedná se o dánského výrobce loveckého oblečení a oděvů pro myslivost v nadčasovém designu, z mimořádně kvalitních materiálů a s neobyčejným důrazem na funkčnost a spolehlivost. Proto firma Northern Hunting poskytuje na svoje výrobky 5 letou garanci! V naší prodejně se ale můžete inspirovat velmi pestrou nabídkou specializovaného oblečení pro lov, myslivost a outdoor od dalších renomovaných výrobců. Jedná se například o značky Blaser, Härkila, Seeland, Predator, Shooterking, Swedteam, Fjällräven, Browning, Beretta, Gamo, Hart, Pinewood, Sitka, Termovel a mnoho dalších. Pro dámy zde máme nabídku nádherného a netradičního spodního prádla a plavek od americké značky Wilderness Dreams. Nesmíme zapomínat na pohodlnou a odolnou obuv, která je pro pobyt v přírodě nezbytná. U nás můžete najít obuvní značky Blaser, Lowa, Hanwag, Hart, Seeland a další.

Otevírací doba
Pondělí09:00 – 17:00
Úterý09:00 – 17:00
Středa09:00 – 17:00
Čtvrtek09:00 – 17:00
Pátek09:00 – 17:00
Sobota09:00 – 14:00
Nedělezavřeno

Parametry obchodu

Prodej zbraní Kamenná prodejna E-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz