Marines shop

Oblíbený obchod s vojenským a outdoorovým vybavením v Praze.

Marines shop, více než jen armyshop!

V naší kamenné prodejně se kompletně vybavíte mnohem lépe než v jiném, outdoorovém obchodě. Máme zde vystaveny produkty od těch nejlepších světových značek a to za velice příznivé ceny. Disponujeme vlastním, velmi dobře zásobeným skladem. Zobrazujeme skutečnou dostupnost zboží, rychle komunikujeme a okamžitě řešíme vaše požadavky.

Marines Shop je obchod s vojenským, taktickým a outdoor vybavením té nejvyšší kvality od předních výrobců. Naší filozofií je nabízet to nejlepší vybavení, které máme sami na sobě vyzkoušené. Naše zkušenosti jsme získali během mnoha let práce, pokusů i omylů, a snažíme se Vám usnadnit nákup vojenského vybavení a ušetřit tak čas a peníze.

V našem sortimentu najdete špičkové vybavení pro profesionály z řad IZD, ale také hezkou streetwear módu a doplňky pro volnočasové aktivity. Můžete si u nás také vybrat oblečení od předního výrobce Arc'teryx, hydratační vaky od firem Camelbak nebo Source, nosiče plátů a taktické vesty nebo sumky od Mayflower, Combat Systems, Fenix Protector, nebo Tasmanian Tiger.

Kde nás najdete?

Naše prodejna se nachází nedaleko stanice metra I.P. Pavlova, s výbornou dostupností slouží rovněž jako výdejní místo. Rádi vám vše předvedeme a samozřejmě poradíme s výběrem.
Army shopKamenná prodejnaE-shop