Střelnice Dašice

Střelnice Dašice v okrese Pardubice umožňuje sportovní střelbu na vzdálenost až 50 m na deseti stavech.

Střelnice Dašice v okrese Pardubice umožňuje sportovní střelbu na vzdálenost až 50 m na deseti stavech. Jeden stav této střelnice je vybaven nastřelovací stolicí pro na nastřelování kulové zbraně a umožňuje nastřelení zbraně až na vzdálenost až 115 m - při jeho využití je však nutné uzavřít střeliště na 50 m.

Střelnice nemá stálého správce a proto je nutné se telefonicky dohodnout předem.

V areálu střelnice se také pravidelně konají zkoušky odborné způsobilosti pro uchazeče o vydání zbrojního průkazu s trvalým bydlištěm v Pardubickém kraji.

Střeliště je uzpůsobeno i pro dlouhé kulové zbraně ráže 30-06 včetně.

Střelba na běžící terč

Mnoho lovců se účastní naháněk jak na černou, tak vysokou zvěř. Ne každý dovede na zvěř v pohybu střílet. Proto jsme pro Vás připravili pojízdný běžící terč na nácvik této střelby. Po vzájemné dohodě pro vás a Vaše kolegy můžeme připravit odpoledne, či víkend s možností nácviku střelby na běžící - pohyblivý terč. Ke střelbě můžete použít zbraně vlastní nebo naše. Máme pro vás připraveny CZ 527 Carabine v ráži 7,62 x 39, malorážku, Browning BAR 30-06. Všechny zbraně jsou osazeny naháňkovým puškohledem.

Střelba na běžící terč - možnosti

Střelba na běžící cíl je určena zpravidla skupinu, která si chce zatrénovat, případně zdokonalit svoje střelecké umění. Pojízdný terč může jezdit na obě strany, případně se může otáčet. Maximální rychlost je až 15 km/hod a jde plynule regulovat. Délka průseku - 6 až 8m - záleží na nastavené rychlosti. Máme připraveny vlastní terče - velikost 40kg prase. V případě zájmu Vám můžeme připravit pro Vaše přátele a obchodní partnery celodenní akci včetně občerstvení.

Otevírací doba
Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středazavřeno
Čtvrtekna objednávku
Pátekzavřeno
Sobotana objednávku
Nedělezavřeno

Parametry střelnice

pro kulové zbraně venkovní příprava na zkoušky zkoušky odborné způsobilosti