SSK Hracholusky

Krytá klubová střelnice pro kulové zbraně přístupná i veřejnosti po předchozí dohodě. Možnost střelby i bez ZP a zapůjčení zbraní.

Na naší střelnici je k dispozici 8 střeleckých stanovišť s pojízdnými terči na vzdálenosti 25 a 50 metrů, po domluvě se správcem střelnice vám umožníme střelbu i na kratší vzdálenosti. V horním patře se nachází vzduchovková střelnice, která má také 8 stanovišť.

Střelba je povolena bez omezení ráže z kulových zbraní, brokové zbraně povoleny nejsou.

Střelecký klub se nachází v okrajové části obce Hracholusky, zhruba 10km od Prachatic a aktivně se účastní střeleckých soutěží.

Nabízíme také rekreační a kondiční střelby pro majitele zbrojních průkazů a pro ty, kteří zbrojní průkaz nemají, poskytujeme možnost školení žadatelů o jeho získání. Můžete se u nás také připravit ke zkouškám odborné způsobilosti, nabízíme kompletní přípravu na praktickou část zkoušek.

Pro jednotlivce i kolektivy bez ZP nabízíme adrenalinové střelby z ostrých zbraní (pistolí, revolverů, pušek) pod dohledem instruktora. Nejprve budete poučeni o bezpečnosti, seznámíte se se zbraněmi a jejich ovládáním a pak proběhne vlastní střelba do kovových či papírových padacích terčů.

Otevírací doba
Pondělína objednávku
Úterýna objednávku
Středana objednávku
Čtvrtekna objednávku
Pátekna objednávku
Sobotana objednávku
Nedělena objednávku

Parametry střelnice

pro kulové zbraně krytá střelba bez ZP příprava na zkoušky zkoušky odborné způsobilosti