Dynamic Pistol 1

Sobota, 25.09.2021

Kurz Dynamic Pistol 1 je zaměřen na výuku bezpečné manipulace se samonabíjecí pistolí, prohlubování základních střeleckých…

StřelniceStřelnice Oleško
MístoOleško
DatumSobota, 25.09.2021
Pořadatel Hard Task
Obsazenost7 / 12
Typ akcekrátkádynamickákurs
2.000 Kč
detaily akce

Kurz Dynamic Pistol 1 je zaměřen na výuku bezpečné manipulace se samonabíjecí pistolí, prohlubování základních střeleckých dovedností, návyků a technik, které jsou potřebné pro použití zbraně v sebeobraně, sportu nebo při služebním zákroku.

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, úvod do střelectví, bezpečnost na střelnici, výběr vhodné zbraně pro oblast, které se chtějí studenti věnovat, vhodná pouzdra pro nošení zbraně, rozložení pouzder pro zbraň a zásobníky na opasku, bezpečný přístup ke zbrani (vybití a kontrola, nabití a uložení zbraně do pouzdra), suchý nácvik (univerzální postoj, úchop zbraně, pohotovostní poloha, míření dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, odhled cíle, scan okolí), mířená střelba, střelba se zapíchnutím, tasení s nábojem v komoře, řešení závad (selhač, zádržka, dvojité podání, prázdný zásobník), taktické přebití, opakované výstřely.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…). Pokud hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 9 mm Luger nebo .45 ACP, přivezte si s sebou taktéž 5 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Nylonová či obdobná měkká pouzdra, ať už vnitřní nebo venkovní, stejně tak i pouzdra podpažní, jsou pro výuku a reálné nošení zbraně samotnému uživateli velmi nebezpečná. Vyvarujte se prosím jejich nošení na kurz i v reálném životě. Kvalitní kydexová pouzdra od firmy RH Holsters pro zbraně typu Glock 17/19/26/43, Walther PPQ/PPS/Creed, H&K SFP9, S&W MP9 nebo CZ 85/75 spolu s pouzdrem na zásobník jsme vám schopni zdarma na kurzu zapůjčit. Dejte nám však prosím s předstihem vědět, které z pouzder vám máme na daný termín kurzu připravit.

Pouzdra typu appendix carry, tedy nošení zbraně vpředu za opaskem/kalhotami, jsou povolena za předpokladu, že splňují definici kvalitního a bezpečného tvrdého, nejlépe kydexového pouzdra na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 300 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Pokud vlastní zbraní nedisponujete nebo byste chtěli vyzkoušet jinou, než kterou sami vlastníte, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu pistoli s pouzdry a střelivo zajistit. Stačí si v našem e-shopu, sekci položky ke kurzům, vybrat například "Pistole a náboje ke kurzu Dynamic Pistol". Za účelem výcviku standardně půjčujeme pistole typu Glock 17. Pokud byste měli zájem o vyzkoušení jiné zbraně, prosím, prohlédněte si seznam všech našich výcvikových zbraní na stránce "Zbraně", která se nachází v hlavním menu "O nás", a dejte nám prosím vědět, se kterou z pistolí byste rádi náš kurz absolvovali, pokud bude v daný den dostupná, instruktoři vám ji ráno před kurzem připraví. V případě, že si přivezete vlastní tovární střelivo, můžete si zvolit zapůjčení samotné zbraně. Jejich kompletní výčet najdete opět v položkách ke kurzu našeho e-shopu.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Podobné a související akce

Název Datum Místo Kapacita
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 02.10. Sobota Střelnice Oleško 6 volných míst
Military Sniper Military Sniper 02.10. - 03.10. Střelnice Oleško 12 volných míst
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 03.10. Neděle Střelnice Oleško 4 volná místa
Dynamic Rifle 2 Dynamic Rifle 2 09.10. Sobota Střelnice Oleško 2 volná místa
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 09.10. Sobota Střelnice Oleško 9 volných míst
Urban Sniper Urban Sniper 09.10. - 10.10. Střelnice Oleško 10 volných míst
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 10.10. Neděle Střelnice Oleško 8 volných míst
Dynamic Pistol 3 Dynamic Pistol 3 23.10. Sobota Střelnice Oleško 4 volná místa
Dynamic Pistol 4 Dynamic Pistol 4 24.10. Neděle Střelnice Oleško 3 volná místa
Tactical Shotgun Tactical Shotgun 30.10. - 31.10. Střelnice Oleško 2 volná místa
Dynamic Rifle 3 Dynamic Rifle 3 30.10. Sobota Střelnice Oleško 13 volných míst
Dynamic Rifle 1 Dynamic Rifle 1 06.11. Sobota Střelnice Oleško 8 volných míst
Dynamic Pistol 2 Dynamic Pistol 2 07.11. Neděle Střelnice Oleško 12 volných míst
Dynamic Rifle 2 Dynamic Rifle 2 17.11. Středa Střelnice Oleško 1 volné místo