Puškařství

Rádi byste využili služeb, které se rozumí zbraním a dokáže jim dýchnout nový život, udělat z nich zbraně unikátní nebo je opravit či zlikvidovat? Chcete se o svoje zbraně kvalitně postarat a předat je do rukou odborníků? Přesně to a ještě víc obnáší služby puškařství.

Reklama
Top Guns Company Top Guns Company
Hard Task Rangers Sportovně střelecký klub
Trainshot Osobní elektronický chytrý terč
4 obchody
obnovit filtr
 • název obchodu
 • (4)
 • (3)
 1. NoCompromise.House Tovární 1270/10
  Praha 7
 2. Puškařství Novák Borek č.p. 473 Střelnice
  Borek
 3. LERO Praha Dolnoměcholupská 209/17
  Praha 10
 4. Puškařství Mařík Svatý Jiří 5
  Choceň
4 obchody

Potřebujete využít služeb kolem zbraní, které spočívají nejen v samotném prodeji, ale také například v jejich opravách? O vaše zbraně se odborným a profesionálním způsobem postará puškařství, řemeslo, které má letitou tradici.

Puškařství je řemeslo, díky kterému získáte služby spočívající právě v opravách, návrzích, úpravách i znehodnocení a likvidaci zbraní. Obvykle tyto služby najdete přímo v prodejně střeleckých potřeb. Provozovatelé a milovníci zbraní se tak můžou spolehnout na záruční i pozáruční servis všech značek a druhů zbraní, nastřelování, černění, montáže, drobné i větší opravy a také již zmíněné znehodnocování zbraní včetně profesionální a odborné likvidace. Můžete se spolehnout na odborné znalosti a zkušenosti a bez obav tak svěřit svoji zbraň do rukou profesionálů, kteří zbraním rozumí a dodržují všechna přísná kritéria a zásady při zacházení s nimi. Široká oblast služeb tak uspokojí veškeré potřeby zákazníků.