Střeliště na střelnicích

Střelnice a jejich jednotlivá střelišťě včetně jejich parametrů pro detailní vyhledávání a řazení

113 střelišť
 1. Dálka střelby
  Typ střelištěDálka střelby
 2. Střelnice je odlišná od běžných „pal postových“ právě tím, že je zaměřena na výcvik obranné (COMBAT) střelby a to jak na střeleckém videosituačním trenažéru, tak na statické terče. Zájemce o střelbu nemusí být držitelem zbrojního průkazu.

  SCSA Security Praha 9
  projekční 10 mtunelovápro krátké palné zbranědo 20 m
 3. Střelnice je určena především pro testování zbraní, výuku a výcvik obranné střelby a to vzhledem k její celkové délce 10 metrů.

  kulové 10 mpro krátké palné zbranědo 20 mstřelba z plochypoppery
 4. Malá střelnice je dlouhá 12 m a má k dispozici tři palposty. Všechny palposty jsou vybaveny pojezdy s ovladáním v dosahu střelce.

  kulové 12 mtunelovápro krátké palné zbranědo 20 mmechanické pojezdy
 5. kulové 14 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 6. Naše projekční střelnice je vybavena terčovým zařízením HITCOM, které umožňuje střelbu ostrými. Toto zařízení obsahuje velké množství střeleckých programů, díky kterým je zde možné provádět základní výuku se střelnými zbraněmi, ale i výuku sebeobranné střelby pomocí speciálních větvících se videí, která byla vytvořena pro trénink ozbrojených složek. Je vynikající pro cvičení sebeobrany proti aktivnímu střelci

  projekční 16 mtunelovápro krátké palné zbranědo 20 m
 7. Velká střelnice je dlouhá 16 m a disponuje čtyřmi palposty. Všechny palposty jsou vybaveny pojezdy s ovladáním v dosahu střelce.

  kulové 16 mtunelovápro krátké palné zbranědo 20 mmechanické pojezdy
 8. Možnost střelby na elektricky posuvné terče tak i na gongy. Nabízíme střelbu z pistolí, pušek menší ráže, brokovnic jednotnou střelou.

  kulové 20 mtunelovápro krátké palné zbranědo 20 mmechanické pojezdygongy
 9. Střelnice pro krátké zbraně se skládá ze čtyř střeleckých stavů vybavených počítačem řízeným terčovým zařízením PIT SHOOTING. Tento systém umožňuje střelbu na statické i pohyblivé cíle na vzdálenosti 5 – 25 m, zásahy je zde možné kontrolovat na dálku přes monitor na každém střeleckém stanovišti. Vhodná pro ráže do .45" a výkonu 2000 J.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdymonitor terče
 10. Terčová střelnice vám nabízí 4 pojezdové dráhy o maximální délce 25 m. Je to prostor pro mířenou střelbu na různé vzdálenosti. Variabilitu střelby zajišťuje rychlý pojezd, který si ovládáte sami. Tato střelnice je určená pro všechny kategorie střelců. Komfort střelby je zde vysoký a ovládání terčového zařízení jednoduché. Tato střelnice má jediné omezení, a to při střelbě z brokovnice. Kvůli pojezdovému zářízení jsou zde zakázány broky, sřelba jen s jednotnou střelou.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 11. Tato střelnice je určena pro střelbu na terč v klidu. Můžete zde také pilovat vaše dovednosti se zbraní v pohybu, tasení a spoustu dalších možností normální i taktické střelby.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbranědo 25 mstřelba z plochy
 12. Dvě haly, každá nabízející 5 střeleckých stanovišť , střelba na 25m, automatické pojezdy terčů. Široká pohodlná střelecká stanoviště až 1,5m široká. Střelnice splňuje evropský standard pro pistolové disciplíny, ke střelbě u nás můžete používat zbraně až do vysokého výkonu .44Rem.Magnum a je povoleno používat i plášťované střelivo. Střelba z karabin, pušek do tohoto výkonu je možná (střelba z loveckých kulovnic ráže 7,62x39, .308win, .223rem apod. není povolena).

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 13. Střelnice je dlouhá 25 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A, B, C, D, bez omezení ráži. Jako jedna z mála krytých střelnic nabízíme také možnost pronájmu celého střeliště pro nácvik taktické střelby s instruktorem a střelbu z plochy.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbranědo 25 mstřelba z plochymechanické pojezdy
 14. Malé střeliště o délce 25 metrů a šířce střelecké plochy cca 22 metrů, maximální počet 12 střelců na jedné palebné čáře. Na 25 metrové střelnici, která je vybudována do jakéhosi boxu, je povolena střelba do tří směrů, resp 180 stupňů, v případě střelby jediného střelce. Pro toto střeliště, stejně jako pro všechny ostatní na naší střelnici, neplatí žádné omezení ráží.

  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbranědo 25 m
 15. kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 16. Střelnice umožňující širokou paletu možností střeleckého trénínku včetně střelby na otočné a statické terče různých druhů pro mířenou nebo praktickou střelbu, včetně možnosti proměnlivého osvětlení. Při pronájmu celé střelnice možnost střelby do stran (180 stupňů), střelby za pohybu a nácviku nejrůznějších situací.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mstřelba z plochy
 17. Krytá střelnice s mechanickými pojezdy. Precizní stavební řešení, kvalitní osvětlení střeleckých stanovišť i terčů. Střeliště je v prostoru pro střelce vybaveno mřížemi pro sběr nábojnic, které tak po výstřelu nepřekážejí. Jednotlivé boxy jsou odděleny neprůstřelnými skleněnými výplněmi, takže má každý střelec přehled o dění okolo při zachování maximální bezpečnosti.

  AWIW Brno Brno
  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdygongy
 18. Pistolové střeliště s pevně stanovenými dálkami střeleb (10,15 a 25 metrů).

  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 m
 19. Pistolové střeliště s mechanickými pojezdy pro střelbu z krátkých palných zbraní. Na tomto střelišti si navíc můžete vyzkoušet žhavou novinku - systém TRAINSHOT smart target.

  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 20. Venkovní pistolová a revolverová střelnice s krytými stavy a mechanickými pojezdy.

  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 21. Venkovní střeliště pro pistole a malorážky nabízející 8 pohodlných střeleckých stanovišť, přičem dva stavy jsou určené pro vysoké střelce a umožňují navíc i střelbu v leže.

  Střelnice Byšice Byšice u Mělníka
  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 m
 22. Malá pistolová střelnice s krytými stavy.

  Střelnice Byšice Byšice u Mělníka
  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbranědo 25 m
 23. Střelnice Brandýs Brandýs nad Labem
  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 m
 24. Povolená ráže je do ekvivalentu 45ACP.

  kulové 25 mtunelovápro krátké palné zbranědo 25 ms pevně danými dálkami střelebgongy
 25. Prostorné venkovní střeliště s pohodlnými krytými stavy.

  kulové 25 mvenkovnípro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbranědo 25 m
1 - 24 z 113 střelišť
Reklama
LEX Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Hodinky Luminox Styl s vojenským rodokmenem
Zbrojnice.com Praktické aspekty civilního držení zbraní