Kulová střeliště

Střeliště pro kulové zbraně (pro krátké palné zbraně, pro dlouhé palné zbraně, pro malorážky a pro plynové zbraně).

74 střelišť
 1. Dálka střelby
 2. Střelnice je odlišná od běžných „pal postových“ právě tím, že je zaměřena na výcvik obranné (COMBAT) střelby a to jak na střeleckém videosituačním trenažéru, tak na statické terče. Zájemce o střelbu nemusí být držitelem zbrojního průkazu.

  SCSA Security Praha 9
  projekční10 m2 tunelovápro krátké palné zbranědo 10 mprojekční
 3. Malá střelnice je dlouhá 12 m a má k dispozici tři palposty. Všechny palposty jsou vybaveny pojezdy s ovladáním v dosahu střelce.

  pistolové12 m3 tunelovápro krátké palné zbranědo 20 mmechanické pojezdy
 4. Střelnice je určena především pro testování zbraní, výuku a výcvik obranné střelby a to vzhledem k její celkové délce 15 metrů.

  pistolové15 m2 pro krátké palné zbranědo 20 mstřelba z plochypoppery
 5. Naše projekční střelnice je vybavena terčovým zařízením HITCOM, které umožňuje střelbu ostrými. Toto zařízení obsahuje velké množství střeleckých programů, díky kterým je zde možné provádět základní výuku se střelnými zbraněmi, ale i výuku sebeobranné střelby pomocí speciálních větvících se videí, která byla vytvořena pro trénink ozbrojených složek. Je vynikající pro cvičení sebeobrany proti aktivnímu střelci

  projekční16 m1 tunelovápro krátké palné zbranědo 20 mprojekční
 6. Velká střelnice je dlouhá 16 m a disponuje čtyřmi palposty. Všechny palposty jsou vybaveny pojezdy s ovladáním v dosahu střelce.

  pistolové16 m4 tunelovápro krátké palné zbranědo 20 mmechanické pojezdy
 7. Možnost střelby na elektricky posuvné terče tak i na gongy. Nabízíme střelbu z pistolí, pušek menší ráže, brokovnic jednotnou střelou.

  pistolové20 m4 tunelovápro krátké palné zbraněpro malorážkydo 20 mmechanické pojezdygongy
 8. Střelnice pro krátké zbraně se skládá ze čtyř střeleckých stavů vybavených počítačem řízeným terčovým zařízením PIT SHOOTING. Tento systém umožňuje střelbu na statické i pohyblivé cíle na vzdálenosti 5 – 25 m, zásahy je zde možné kontrolovat na dálku přes monitor na každém střeleckém stanovišti. Vhodná pro ráže do .45" a výkonu 2000 J.

  pistolové25 m4 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdymonitor terče
 9. Terčová střelnice vám nabízí 4 pojezdové dráhy o maximální délce 25 m. Je to prostor pro mířenou střelbu na různé vzdálenosti. Variabilitu střelby zajišťuje rychlý pojezd, který si ovládáte sami. Tato střelnice je určená pro všechny kategorie střelců. Komfort střelby je zde vysoký a ovládání terčového zařízení jednoduché. Tato střelnice má jediné omezení, a to při střelbě z brokovnice. Kvůli pojezdovému zářízení jsou zde zakázány broky, sřelba jen s jednotnou střelou.

  terčová25 m4 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 10. Tato střelnice je určena pro střelbu na terč v klidu. Můžete zde také pilovat vaše dovednosti se zbraní v pohybu, tasení a spoustu dalších možností normální i taktické střelby.

  bojová25 m2 tunelovápro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbraněpro malorážkydo 25 mstřelba z plochy
 11. Dvě haly, každá nabízející 5 střeleckých stanovišť , střelba na 25m, automatické pojezdy terčů. Široká pohodlná střelecká stanoviště až 1,5m široká. Střelnice splňuje evropský standard pro pistolové disciplíny, ke střelbě u nás můžete používat zbraně až do vysokého výkonu .44Rem.Magnum a je povoleno používat i plášťované střelivo. Střelba z karabin, pušek do tohoto výkonu je možná (střelba z loveckých kulovnic ráže 7,62x39, .308win, .223rem apod. není povolena).

  pistolové25 m10 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 12. Střelnice je dlouhá 25 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A, B, C, D, bez omezení ráži. Jako jedna z mála krytých střelnic nabízíme také možnost pronájmu celého střeliště pro nácvik taktické střelby s instruktorem a střelbu z plochy.

  terčové, combat25 m5 tunelovápro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbraněpro malorážkypro brokovnicedo 25 mstřelba z plochymechanické pojezdy
 13. Malé střeliště o délce 25 metrů a šířce střelecké plochy cca 22 metrů, maximální počet 12 střelců na jedné palebné čáře. Na 25 metrové střelnici, která je vybudována do jakéhosi boxu, je povolena střelba do tří směrů, resp 180 stupňů, v případě střelby jediného střelce. Pro toto střeliště, stejně jako pro všechny ostatní na naší střelnici, neplatí žádné omezení ráží.

  pistolové25 m12 venkovnípro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbraněpro malorážkypro brokovnicedo 25 m
 14. pistolové25 m18 venkovnípro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 15. pistolové25 m3 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 16. Střelnice umožňující širokou paletu možností střeleckého trénínku včetně střelby na otočné a statické terče různých druhů pro mířenou nebo praktickou střelbu, včetně možnosti proměnlivého osvětlení. Při pronájmu celé střelnice možnost střelby do stran (180 stupňů), střelby za pohybu a nácviku nejrůznějších situací.

  pistolové, combat25 m4 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mstřelba z plochy
 17. Krytá střelnice s mechanickými pojezdy. Precizní stavební řešení, kvalitní osvětlení střeleckých stanovišť i terčů. Střeliště je v prostoru pro střelce vybaveno mřížemi pro sběr nábojnic, které tak po výstřelu nepřekážejí. Jednotlivé boxy jsou odděleny neprůstřelnými skleněnými výplněmi, takže má každý střelec přehled o dění okolo při zachování maximální bezpečnosti.

  AWIW Brno Brno
  pistolové25 m5 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdygongy
 18. Pistolové střeliště s pevně stanovenými dálkami střeleb (10,15 a 25 metrů).

  pistolové25 m10 venkovnípro krátké palné zbraněpro malorážkydo 25 m
 19. Pistolové střeliště s mechanickými pojezdy pro střelbu z krátkých palných zbraní. Na tomto střelišti si navíc můžete vyzkoušet žhavou novinku - systém TRAINSHOT smart target.

  pistolové25 m4 venkovnípro krátké palné zbraněpro malorážkydo 25 mmechanické pojezdy
 20. Venkovní plocha na které je možné trénovat nejrůznější střelecké techniky. Možná je střelba na terče, poppery i gongy stejně jako nácvik střelby za pohybu či ze zákrytu. Toto je větší část venkovní plochy rozdělené na dvě části.

  velká plocha25 m1 venkovnípro krátké palné zbraněpro dlouhé palné zbraněpro malorážkydo 25 mstřelba z plochygongypoppery
 21. Venkovní pistolová a revolverová střelnice s krytými stavy a mechanickými pojezdy.

  pistolové25 m5 venkovnípro krátké palné zbranědo 25 mmechanické pojezdy
 22. Venkovní střeliště pro pistole a malorážky nabízející 8 pohodlných střeleckých stanovišť, přičem dva stavy jsou určené pro vysoké střelce a umožňují navíc i střelbu v leže.

  Střelnice Byšice Byšice u Mělníka
  pistolové25 m8 venkovnípro krátké palné zbraněpro malorážkydo 25 m
 23. Malá pistolová střelnice s krytými stavy.

  Střelnice Byšice Byšice u Mělníka
  pistolové25 m4 venkovnípro krátké palné zbranědo 25 m
 24. Střelnice Brandýs Brandýs nad Labem
  pistolové25 m4 tunelovápro krátké palné zbraněpro malorážkydo 25 m
 25. Povolená ráže je do ekvivalentu 45ACP.

  pistolové25 m3 tunelovápro krátké palné zbranědo 25 ms pevně danými dálkami střelebgongy
1 - 24 z 74 střelišť
1234
Reklama
LEX Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Hodinky Luminox Styl s vojenským rodokmenem
SSK Fox Mělník Střelnice Fox Mělník