Dynamic Rifle 2

Sobota, 23.11.2019 Střelnice Oleško, Oleško - puška dynamická kurs . Pořadatel: Hard Task

StřelniceStřelnice Oleško
MístoOleško
DatumSobota, 23.11.2019
Začátek08:30
Očekávaný konec18:00
Typ akcepuška dynamická kurs
Cena2.000 Kč
Kapacita16
PořadatelHard Task

Dynamic Rifle 2 je kurz zaměřen na opakování základních a výuku pokročilejších technik ovládání dlouhé zbraně (samonabíjecí nebo útočná puška, samopal, či karabina) se zaměřením na taktické a obranné použití. Úchazeč musí mít dobře zvládnutou základní a bezpečnou manipulaci s dlouhou zbraní. Obsahem kurz navazuje na základní Dynamic Rifle 1.

 Kurz je určen pouze pro ty střelce, kteří prošli naším kurzem Dynamic Rifle 1.

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, uvedení do problematiky taktické a pokročilejší střelby, úvodní test (průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů), krátké opakování dovedností z kurzu Dynamic Rifle 1 (mířená střelba vleže, mířená střelba vkleče, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, dvojité podání, prázdný zásobník), taktické přebití, opakované výstřely), následně rozvinutí dovedností, jako přilícení/nahození se změnou pozice ( s dokrokem, překrokem, úkrokem stranou a vzad), střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), záměna ramene a střelba jednoruč, střelba za pohybu, střelba zpoza krytu.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení anebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek s pouzdrem na rezervní zásobník(y) nebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky. Pakliže hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard .223 Rem, 7,62×39, 5,45×39 či 9 mm Luger, přivezte si s sebou taktéž 4 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Samonabíjecí puška (AR15, Sa58, AK47/74, MP5 apod.) s popruhem a dvěma zásobníky a minimálně 300 ks nábojů.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme schopni vám zbraň a střelivo zajistit.

Kontakty na pořadatele

Místo konání

Parametry akce

puška dynamická kurs