Kurz střelby z pistole A – intenzivní kurz

Neděle, 11.06.2023

Připravili jsme pro vás intenzivní 5 hodinové kurzy pouze pro 6 účastníků v kryté a vytápěné střelnici. Výcvik v této malé…

StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
DatumNeděle, 11.06.2023
Pořadatel THOR Tactical
Kontakty
Typ akcekrátkádynamickástřelecký kurz
2.950 Kč
detaily akce
V kurzu se zaměříme na střelecké základy, střelecké postoje, úchop zbraně, míření, dýchání, spouštění, střelbu z kleku a sedu, střelbu jednoruč, levou i pravou rukou. Ukážeme vám pohotovostní polohy a vysvětlíme vám, která je vhodná a proč. Zaměříme se i na taktiku nošení a použití zbraně a dokážeme vám, proč nosit zbraň bez náboje v komoře je hloupost. Dále se zaměříme na „zapíchnutí zbraně“ s následným výstřelem a na základní nácvik dvojstřelu.

Kurz je veden ostřílenými veterány, kteří prošli válkami v Afghánistánu, Iráku a Sýrii. Neučíme střeleckou spartakiádu, ale to, co skutečně funguje a co jsme si sami ověřili při střetu s nepřítelem.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže, kteří jsou vlastníci zbrojního průkazu a majitelé zbraní. Pro účast na kurzu je nutné si přinést vlastní zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň, pouzdro na zásobník, ochranné pomůcky a 200 ks příslušné munice. Při nástupu do kurzu je každý účastník povinen předložit ZP a průkaz zbraně.

Počasí

Kurz probíhá na kryté střelnici v Liberci

Čas

Délka kurzu je 5 hodin. Přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6.

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Sezóna

Kurzy probíhají podzim – jaro