Kurz střelby z pistole B – 30m krytá střelnice

Neděle, 01.08.2021

Kurz střelby pro majitele krátké zbraně (pistole nebo revolveru). Tento kurz střelby je zaměřen na zvládnutí pokročilých…

StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
DatumNeděle, 01.08.2021
Pořadatel THOR Tactical
Typ akcekrátkádynamickákurs
2.950 Kč
detaily akce

V kurzu si v krátkosti zopakujete základní střelecké dovednosti a budete se učit pokročilejší střelecké techniky. Zaměříme se na změny poloh ( střelba z kleku, lehu, lehu na zádech), střelbu z krytu, zapíchnutí a tasení s následným dvojstřelem, přenášení střelby na více cílů, odstraňování závady (selhač“, vzpříčená nábojnice), bojové a taktické přebití, střelba za pohybu a střelba po pohybu, přenášení na více cílů se změnou směru střelby, řešení různých střeleckých situací, s využitím možnosti střelby do stran. Celý kurz je veden tak, abyste neustále museli přemýšlet o tom co děláte, abyste si udržovali  bezpečnostní návyky a taktické postupy i při řešení složitějších střeleckých situací.

 Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže kteří jsou vlastníci zbrojního průkazu a majitelé zbraní. Pro účast na kurzu je nutné si přinést vlastní zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň, pouzdro na zásobník, ochranné pomůcky a 250 ks příslušné munice. Při nástupu do kurzu je každý účastník povinen předložit ZP a průkaz zbraně. Doporučujeme před tímto kurzem absolvovat kurz Střelby z pistole A.

Počasí

Kurz probíhá na 30m kryté střelnici s možností střelby do stran. Střelnice je  Severních Čechách v Hrádku nad Nisou.

Čas

Délka kurzu je pět hodin, přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Sezóna

Kurzy probíhají celoročně