Kurz střelby z pistole B – 30m krytá střelnice – Blansko

Sobota, 07.08.2021

Kurz střelby pro majitele krátké zbraně (pistole nebo revolveru). Tento kurz střelby je zaměřen na zvládnutí pokročilých…

StřelniceWar Zone
MístoBlansko
DatumSobota, 07.08.2021
Pořadatel THOR Tactical
Typ akcekrátkádynamickákurs

V kurzu si v krátkosti zopakujete základní střelecké dovednosti a budete se učit pokročilejší střelecké techniky. Zaměříme se na změny poloh ( střelba z kleku, lehu, lehu na zádech), střelbu z krytu, zapíchnutí a tasení s následným dvojstřelem, přenášení střelby na více cílů, odstraňování závady (selhač“, vzpříčená nábojnice), bojové a taktické přebití, střelba za pohybu a střelba po pohybu, přenášení na více cílů se změnou směru střelby, řešení různých střeleckých situací, s využitím možnosti střelby do stran. Celý kurz je veden tak, abyste neustále museli přemýšlet o tom co děláte, abyste si udržovali  bezpečnostní návyky a taktické postupy i při řešení složitějších střeleckých situací.

 Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže kteří jsou vlastníci zbrojního průkazu a majitelé zbraní. Pro účast na kurzu je nutné si přinést vlastní zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň, pouzdro na zásobník, ochranné pomůcky a 250 ks příslušné munice. Při nástupu do kurzu je každý účastník povinen předložit ZP a průkaz zbraně. Doporučujeme před tímto kurzem absolvovat kurz Střelby z pistole A.

Počasí

Střelnice War Zone, Blansko, Dolní Lhota www.war-zone.cz

Čas

Délka kurzu je pět hodin, přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Sezóna

Kurzy probíhají celoročně