Kurz střelby z pistole bez zbrojního průkazu

Neděle, 18.06.2023

Nemáte zbraň ani zbrojní průkaz, ale uvažujete o jeho pořízení a nejste si jisti, jestli je střelba pro vás to pravé. Nechcete…

StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
DatumNeděle, 18.06.2023
Pořadatel THOR Tactical
Kontakty
Typ akcekrátkámířenástřelecký kurz
3.750 Kč
detaily akce

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem se naučit základní střelecké techniky při ovládání krátké střelné zbraně.Kurz je rozdělen do dvou částí teoretické a praktické. V teoretické části se seznámíte s nejznámějšími typy krátkých zbraní, CZ 75, Glock 17,  Glock 19 a Revolver. Naučíte se zbraně rozebírat a skládat, vysvětlíme vám jak správně „sušit“ (trénovat střelecké dovednosti bez výstřelu). V praktické střelbě se budeme zabývat základy střelecké abecedy, střelecký postoj, úchop zbraně, správné míření a dýchání. Správné zásady mířené střelby, změna střeleckých pozic, správné „zapíchnutí“ zbraně . Kurz je určen pro maximální počet 6 účastníků, což zaručuje maximální intenzitu a individuální  přístup. V ceně kurzu je pronájem zbraně, ochranných pomůcek a 100ks munice.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže ve věku od 18 let. Pro účastníky mladší 18 let je nutné doložit ověřený souhlas zákonného zástupce.

Počasí

Kurz probíhá na kryté, vytápěné střelnici.

Čas

Délka kurzu je 5  hodin, určený čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na šest

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz probíhá na střelnici v Liberci nebo v Hrádku nad Nisou. Kurzem provádí instruktor, který má zkušenosti s reálných střetů s ozbrojeným protivníkem.