Kurz střelby z pistole bez zbrojního průkazu

Sobota, 10.10.2020 Army Arms, Liberec - krátká mířená kurs . Pořadatel: THOR Tactical

StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
DatumSobota, 10.10.2020
Typ akcekrátká mířená kurs
PořadatelTHOR Tactical

Popis

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem se naučit základní střelecké techniky při ovládání krátké střelné zbraně.Kurz je rozdělen do dvou částí teoretické a praktické. V teoretické části se seznámíte s nejznámějšími typy krátkých zbraní, CZ 75, Glock 17,  Glock 19 a Revolver. Naučíte se zbraně rozebírat a skládat, vysvětlíme vám jak správně „sušit“ (trénovat střelecké dovednosti bez výstřelu). V praktické střelbě se budeme zabývat základy střelecké abecedy, střelecký postoj, úchop zbraně, správné míření a dýchání. Správné zásady mířené střelby, změna střeleckých pozic, správné „zapíchnutí“ zbraně . Kurz je určen pro maximální počet 6 účastníků, což zaručuje maximální intenzitu a individuální  přístup. V ceně kurzu je pronájem zbraně, ochranných pomůcek a 100ks munice.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže ve věku od 18 let. Pro účastníky mladší 18 let je nutné doložit ověřený souhlas zákonného zástupce.

Počasí

Kurz probíhá na kryté, vytápěné střelnici.

Čas

Délka kurzu je 5  hodin, určený čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na šest

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz probíhá na střelnici v Liberci, kurzem provádí instruktor, který má zkušenosti s reálných střetů s ozbrojeným protivníkem.

Kontakty na pořadatele

Místo konání

Liberec, 1.máje 97/25

Parametry akce

krátká mířená kurs