Kurz střelby z útočné pušky BASIC - Blansko

Sobota, 07.08.2021

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem se naučit základní střelecké techniky při ovládání dlouhé střelné zbraně –…

StřelniceWar Zone
MístoBlansko
DatumSobota, 07.08.2021
Pořadatel THOR Tactical
Typ akcepuškamířenákurs
2.950 Kč
detaily akce

Pistole je vhodná pro obranu na krátkou vzdálenost, 7 m super, 25 m dá se, 50 m a víc máte problém. Pro ty, kteří uvažují nebo se chtějí naučit „pracovat“ se zbraní, která je efektivní i na vzdálenost 100 a více metrů je určen tento kurz. V kurzu vám vysvětlíme a ukážeme vše co patří do základů střelecké abecedy pro střelbu z útočné pušky. Naučíme vás, jak zbraň držet, jaký zvolit střelecký postoj, jaké jsou i jiné střelecké pozice pro střelbu z útočné pušky a další užitečné rady a triky. Kurz probíhá na střelnici War Zone v Dolní Lhotě u Blanska.

Podmínky

Kurz je určen pro veřejnost se zájmem o střelbu, tak i pro příslušníky ozbrojených složek. A je určen pro muže i ženy. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé střelce, kteří se chtějí naučit něco nového.

Kurz probíhá na venkovní střelnici.

Čas

Jedná se o celodenní kurz, čas začátku a konce kurz se mění v závislosti na ročním období.

Místo

Střelnice War Zone, Blansko, Dolní Lhota www.war-zone.cz

Počet účastníků

Počet účastníků je omezen na dvanáct.

Oblečení a vybavení

Na kurz si přivezte oblečení a obuv vhodnou pro pobyt na střelnici. Zájemci  si přivezou pušku na řemeni, pouzdra na zásobníky, ochranné pomůcky a 250 ks vhodné munice.

Měli byste vědět

Kurz je veden, bývalými příslušníky armády a policie, s praktickými zkušenostmi, jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Neučíme věci vyčtené z knížek, ale to co jsme si ověřili, že funguje, během našeho působení ve válečných oblastech Afghánistánu a Iráku