NTCS Pistole 1 & 2 Morava

08. - 09.02.2020 Guncenter, Otrokovice - Baťov - krátká dynamická kurs . Pořadatel: NTCS.PRO"fessional"

StřelniceGuncenter
MístoOtrokovice - Baťov
Datum08. - 09.02.2020
Začátek09:00
Očekávaný konec17:00
Typ akcekrátká dynamická kurs
Cena4.000 Kč
Obsazenost10 / 10
PořadatelNTCS.PRO"fessional"

Kurz je dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé manipulace a střelby z pistole a zvládnutí základních střelecko-taktických dovedností s pistolí.

Blok 1 je vstupní úrovní, která je navržena tak, aby absolvent získal základní dovednosti potřebné ke zvládnutí bezpečné manipulace s krátkou zbraní - pistolí, technice střelby a úspěšnému zasažení cíle střelbou. Tématy jsou mimo jiné bezpečností zásady, procedury manipulace se zbraní, principy střelby, střelba z místa, přebití zbraně, střelba na více cílů, aj.

Blok 2 navazuje na blok 1 a je zaměřen na zvládnutí manipulace a střelby z pistole v elementárních situacích, kdy je možno ji použít, resp. v nutné obraně. Absolvent získá dovednosti potřebné ke zvládnutí střelby z různých poloh, střelby za pohybu střelce i cíle a potřebné ke správnému rozhodnutí kdy a jak střílet.

Na závěr každého bloku budou všichni účastníci absolvovat testovou baterii k ověření získaných znalostí a dovedností. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu Nových technik bojové střelby s mezinárodní platností a výčtem zvládnutých témat. 

Kompletní organizaci zajišťuje NTCS.PRO"fessional" a další servisní složky. K absolvování kurzu není potřeba vlastnit zbraň ani zbrojní průkaz. 

Podobné a související akce

Název Datum Místo
NTCS Pistole 1 & 2 NTCS Pistole 1 & 2
2 volná místa
15.08. - 16.08. Střelnice Malý Újezd

Kontakty na pořadatele

Místo konání

Otrokovice - Baťov, Areál TOMA a.s.

Parametry akce

krátká dynamická kurs