NTCS Pistole 1&2

16. - 17.11.2019 Guncenter, Otrokovice - Baťov - krátká dynamická kurs . Pořadatel: NTCS.PRO"fessional"

StřelniceGuncenter
MístoOtrokovice - Baťov
Datum16. - 17.11.2019
Začátek09:00
Očekávaný konec17:00
Typ akcekrátká dynamická kurs
Cena4.000 Kč
Kapacita10
PořadatelNTCS.PRO"fessional"

Kurz dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé manipulace a střelby z pistole a zvládnutí základních střelecko-taktických dovedností s pistolí.

Modul 1 je vstupní úrovní, která je navržena tak, aby absolvent získal základní dovednosti potřebné ke zvládnutí bezpečné manipulace s krátkou zbraní - pistolí, technice střelby a úspěšnému zasažení cíle střelbou. Tématy jsou mimo jiné bezpečnostní zásady, procedury manipulace se zbraní, principy střelby, střelba z místa, přebití zbraně, střelba na více cílů, aj.

Modul 2 navazuje na Modul I a je zaměřen na zvládnutí manipulace a střelby z pistole v elementárních situacích, kdy je možno ji použít, resp. v nutné obraně. Absolvent získá dovednosti potřebné ke zvládnutí střelby z různých poloh, střelby za pohybu střelce i cíle a potřebné ke správnému rozhodnutí kdy a jak střílet.

Na závěr každého modulu budou všichni účastníci absolvovat testovou baterii k ověření získaných znalostí a dovedností. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu Nových technik bojové střelby s mezinárodní platností a výčtem zvládnutých témat.

Kontakty na pořadatele

Místo konání

Otrokovice - Baťov, Areál TOMA a.s.

Parametry akce

krátká dynamická kurs