NTCS Pistole 1 & 2

25. - 26.04.2020 Střelnice Malý Újezd, Malý Újezd - krátká dynamická kurs . Pořadatel: NTCS.PRO"fessional"

StřelniceStřelnice Malý Újezd
MístoMalý Újezd
Datum25. - 26.04.2020
Začátek08:30
Očekávaný konec16:30
Typ akcekrátká dynamická kurs
Cena3.000 Kč
Obsazenost12 / 12
PořadatelNTCS.PRO"fessional"

Kurz dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé manipulace a střelby z pistole a zvládnutí základních střelecko-taktických dovedností s pistolí.

Blok 1 je vstupní úrovní, která je navržena tak, aby absolvent získal základní dovednosti potřebné ke zvládnutí bezpečné manipulace s krátkou zbraní - pistolí, technice střelby a úspěšnému zasažení cíle střelbou. Tématy jsou mimo jiné bezpečnostní zásady, procedury manipulace se zbraní, principy střelby, střelba z místa, přebití zbraně, střelba na více cílů, aj.

Blok 2 navazuje na blok 1 a je zaměřen na zvládnutí manipulace a střelby z pistole v elementárních situacích, kdy je možno ji použít, resp. v nutné obraně. Absolvent získá dovednosti potřebné ke zvládnutí střelby z různých poloh, střelby za pohybu střelce i cíle a potřebné ke správnému rozhodnutí kdy a jak střílet.

Na závěr každého bloku budou všichni účastníci absolvovat testovou baterii k ověření získaných znalostí a dovedností. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu Nových technik bojové střelby s mezinárodní platností a výčtem zvládnutých témat.

Kompletní organizaci zajišťuje NTCS.PRO„fessional“ a další servisní složky. K absolvování kurzu není potřeba vlastnit zbraň, střelivo ani zbrojní průkaz.

Podobné a související akce

Název Datum Místo
NTCS Pistole 1 & 2 NTCS Pistole 1 & 2
4 volná místa
28.03. - 29.03. Střelnice Malý Újezd
NTCS Útočná puška/karabina 1 a 2 NTCS Útočná puška/karabina 1 a 2
7 volných míst
18.04. Sobota Písky u Křivoklátu
NTCS Pistole 1 & 2 NTCS Pistole 1 & 2
6 volných míst
16.05. - 17.05. Střelnice Malý Újezd

Místo konání

Malý Újezd, Malý Újezd

Parametry akce

krátká dynamická kurs