NTCS Pistole 1 & 2

15. - 16.08.2020 Střelnice Malý Újezd, Malý Újezd - krátká dynamická kurs . Pořadatel: NTCS.PRO"fessional"

StřelniceStřelnice Malý Újezd
MístoMalý Újezd
Datum15. - 16.08.2020
Začátek08:30
Očekávaný konec16:30
Typ akcekrátká dynamická kurs
Cena3.000 Kč
Obsazenost9 / 12
PořadatelNTCS.PRO"fessional"

Kurz dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé manipulace a střelby z pistole a zvládnutí základních střelecko-taktických dovedností s pistolí.

Blok 1 je vstupní úrovní, která je navržena tak, aby absolvent získal základní dovednosti potřebné ke zvládnutí bezpečné manipulace s krátkou zbraní - pistolí, technice střelby a úspěšnému zasažení cíle střelbou. Tématy jsou mimo jiné bezpečnostní zásady, procedury manipulace se zbraní, principy střelby, střelba z místa, přebití zbraně, střelba na více cílů, aj.

Blok 2 navazuje na blok 1 a je zaměřen na zvládnutí manipulace a střelby z pistole v elementárních situacích, kdy je možno ji použít, resp. v nutné obraně. Absolvent získá dovednosti potřebné ke zvládnutí střelby z různých poloh, střelby za pohybu střelce i cíle a potřebné ke správnému rozhodnutí kdy a jak střílet.

Na závěr každého bloku budou všichni účastníci absolvovat testovou baterii k ověření získaných znalostí a dovedností. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu Nových technik bojové střelby s mezinárodní platností a výčtem zvládnutých témat.

Kompletní organizaci zajišťuje NTCS.PRO„fessional“ a další servisní složky. K absolvování kurzu není potřeba vlastnit zbraň, střelivo ani zbrojní průkaz.

Podobné a související akce

Název Datum Místo
Základní principy střelby z pistole Základní principy střelby z pistole
4 volná místa
18.07. Sobota Střelnice Malý Újezd
Neodkladná první pomoc Neodkladná první pomoc
10 volných míst
19.07. Neděle Střelnice Malý Újezd

Místo konání

Malý Újezd, Malý Újezd

Parametry akce

krátká dynamická kurs