NTCS Pistole 1 & 2

27. - 28.03.2021

Kurz dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé…

StřelniceStřelnice Malý Újezd
MístoMalý Újezd
Datum27. - 28.03.2021
Pořadatel NTCS.PRO"fessional"
Začátek08:30
Očekávaný konec16:30
Obsazenost3 / 12
Typ akcekrátkádynamickákurs
3.000 Kč
detaily akce

Kurz dle mezinárodních standardů systému Nové techniky bojové střelby zaměřený na kompletní zvládnutí základní i pokročilé manipulace a střelby z pistole a zvládnutí základních střelecko-taktických dovedností s pistolí.

Blok 1 je vstupní úrovní, která je navržena tak, aby absolvent získal základní dovednosti potřebné ke zvládnutí bezpečné manipulace s krátkou zbraní - pistolí, technice střelby a úspěšnému zasažení cíle střelbou. Tématy jsou mimo jiné bezpečnostní zásady, procedury manipulace se zbraní, principy střelby, střelba z místa, přebití zbraně, střelba na více cílů, aj.

Blok 2 navazuje na blok 1 a je zaměřen na zvládnutí manipulace a střelby z pistole v elementárních situacích, kdy je možno ji použít, resp. v nutné obraně. Absolvent získá dovednosti potřebné ke zvládnutí střelby z různých poloh, střelby za pohybu střelce i cíle a potřebné ke správnému rozhodnutí kdy a jak střílet.

Na závěr každého bloku budou všichni účastníci absolvovat testovou baterii k ověření získaných znalostí a dovedností. Úspěšní absolventi obdrží osvědčení o absolvování kurzu Nových technik bojové střelby s mezinárodní platností a výčtem zvládnutých témat. Kompletní organizaci zajišťuje NTCS.PRO„fessional“ a další servisní složky.

K absolvování kurzu není potřeba vlastnit zbraň, střelivo ani zbrojní průkaz.

Podobné a související akce

Název Datum Místo Kapacita
Útočná puška/karabina 1 a 2 Baseline Útočná puška/karabina 1 a 2 Baseline 20.03. - 21.03. Písky u Křivoklátu 12 volných míst