Pozvánka na 25. výročí založení LEX v Hradci Králové

Sobota, 25.11.2023

Spolek LEX už 25 let chrání práva legálních držitelů zbraní v České republice. Proto jsme pro Vás v rámci tohoto výročí…

StřelniceGUN centrum
MístoHradec Králové
DatumSobota, 25.11.2023
Pořadatel LEX
Kontakty
Začátek10:00
Očekávaný konec18:00
Typ akcedynamickáLOSprezentace zbraní

Kdy: sobota 25.11.2023 od 10:00 do cca 18:00 hodin

Kde: střelnice Guncentrum – Panelová 1210, Hradec Králové

Pro koho: Pro každého, kdo se zajímá o střelbu, bez ohledu na to, jestli je držitelem zbrojního průkazu nebo členem spolku LEX

Co Vás čeká: Chceme představit střelecký koníček a jeho aspekty střelecké i nestřelecké veřejnosti – budoucím střelcům a třeba i budoucím členům LEX. Proto s námi přijďte oslavit 25 let od založení LEX z.s. i se svou rodinou a nebojte se přivést také svoje kamarády a užijte si s námi střeleckou společenskou událost.

Pro návštěvníky budou připraveny:

Jednotlivé části programu poběží celý den. Časy a témata přednášek zveřejníme v brzké době. Přijít i odejít tedy můžete, kdy budete chtít. Pro další informace, detaily a fotky sledujte naše sociální sítě Facebook a síť X.

Vstupné pro dospělé: 200,- Kč (děti zdarma; člen LEX s platným členstvím, který přivede nečlena, má vstupné zdarma)

V ceně vstupného NERFky, laserová střelnice, airsoft, lukostřelba, projekční laserovka i přednášky. Střelba z palných zbraní ve vstupném zahrnuta není. Z pevných stavů bude možné využit připravených zbraní (nebo se na střelnici individuálně domluvit).

Krom toho bude možné vyzkoušet projekční střelnici s ostrou zbraní a nebo jednoduché dynamické střelecké cvičení (cena střeliva .22LR  3,- Kč/ks  nebo  9mm Luger 7,- Kč/ks). Na tyto atrakce bude potřeba cca 20 nábojů.

Střelba palnými zbraněmi pro nedržitele ZP mladší 18 let bude řešena individuálně. Po celou dobu bude přítomen odborný dozor (instruktoři ze střelnice Guncentrum i z vedení LEX), který zároveň zajistí bezpečnostní proškolení všech účastníků.

Abychom měli hrubou představu o počtech, oceníme, pokud dáte vědět v kolika lidech plánujete účast na email: 25LET@gunlex.cz.