Střelba s ostrou municí na projekční střelnici

Neděle, 26.01.2020 Army Arms, Liberec - krátká dynamická kurs . Pořadatel: THOR Tactical

StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
DatumNeděle, 26.01.2020
Typ akcekrátká dynamická kurs
Cena3.600 Kč
PořadatelTHOR Tactical

Popis

Na vaši zbraň bude umístěn laserový zářič, který reaguje na výstřel. Na projekčním plátně vám budou přehrávány různé filmové sekvence s různými způsoby napadení. Vy musíte situaci řešit, musíte si vyhodnotit kdy střílet a zda vůbec, musíte protivníka zasáhnout, jinak on zasáhne vás (virtuálně). Vše zaznamenává kamera. Když ukončíte akci, zpětně vám promítneme vaše zásahy a vy sami uvidíte, jak jste stříleli a zda vaše střelba byla oprávněná. Všechny videosekvence k výcviku si připravujeme sami, při jejich realizaci vycházíme z vlastních zkušeností a z případů které se skutečně stali. Pomocí filmu, zvuku vám navodíme atmosféru co nejbližší reálné situaci a bude záležet pouze na vás, jak ji zvládnete. Cílem výcviku je připravit vás na střet s realitou nejenom střelecky, ale i z pohledu oprávněného použití zbraně. Ne každá situace na plátně bude vhodná ke střelbě a pouze vy budete rozhodovat, jestli vystřelit nebo ne. Kurz je určen pouze pro skupinu tří střelců, na střelnici bude přítomen instruktor, který vaše výsledky vyhodnotí jak ze střeleckého hlediska, tak i z hlediska oprávněného použití zbraně.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže ve věku od 18 let.   Pro zájemce bez zbrojního průkazu není v ceně započítána munice. 

Počasí

Kurz probíhá na kryté střelnici.

Čas

Délka kurzu jsou čtyři hodiny, přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na čtyři.

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv. Účastníci s vlastní zbraní musí mít vybavenou railem na umístění laserového zářiče, ochranné pomůcky, pouzdro na zbraň a zásobníky a minimálně 200 ks střeliva Nontox. Odhadované množství střeliva  je orientační, záleží na tom, jakým způsobem budete situaci řešit. V případě potřeby, si munici můžete dokoupit na místě. 

Měli byste vědět

Kurz probíhá na střelnici v Liberci . Na tento kurz dopravu nezajišťujeme. Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem. Přesné informace  vám pošleme týden před začátkem kurzu. 

Podobné a související akce

Místo konání

Liberec, 1.máje 97/25

Parametry akce

krátká dynamická kurs