Urban Sniper

09. - 10.10.2021

Kurz Urban Sniper je jedním z možných pokračování našeho základního kurzu Basic Sniper a je zaměřen na techniky maskování a…

StřelniceStřelnice Oleško
MístoOleško
Datum09. - 10.10.2021
Pořadatel Hard Task
Obsazenost10 / 20
Typ akcepuškalong rangekurs
4.400 Kč
detaily akce

Kurz Urban Sniper je jedním z možných pokračování našeho základního kurzu Basic Sniper a je zaměřen na techniky maskování a pohybu, práci a střelbu odstřelovače v zastavěné oblasti, tedy v budovách a vozidlech s opakovací nebo samonabíjecí puškou osazenou optickým zaměřovačem, která je určena pro přesnou střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti (300-800 m).

Obsah:

Budování střeleckých a pozorovacích pozic v objektech a ve vozidlech, pozorování a budování pozic vně budov, pohyb odstřelovače v zastavěné oblasti, zakreslování situací a odhady vzdáleností, ověření nástřelu zbraně, střelba z vozidla a střelba na pachatele ve vozidle, střelba ze zamaskované pozice v budově, střelba na cíl za sklem, modelové situace.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické nebo sportovní oblečení určené pro práci v terénu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek (například i goratexové vybavení) a pevná obuv, chrániče sluchu, karimatka nebo celta, barracuda, bean bag, skládací židlička, psací potřeby, zápisník, kalkulačka, nůž, padáková šňůra, lepící páska, případně maskovací oblek – tzv. hejkal, větší (cca 2x2m) tmavá celta nebo závěs pro vybudování tmavého pozadí v objektu.

Zbraň:

Vlastní velkorážná opakovací nebo samonabíjecí puška ráže .308 Win, 6,5 Creedmoor, .338 Lapua nebo ekvivalent s kvalitním optickým zaměřovačem s taktickou osnovou, umožňujícím horizontální a vertikální klikání a nastavení paralaxy + 80 ks nábojů. V případě, že vaše puška není nastřelená, doporučujeme nábojů o něco více.

Jestliže vlastní zbraní nedisponujete nebo byste chtěli vyzkoušet jinou, než kterou sami vlastníte, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu odstřelovací pušku a střelivo zajistit. Stačí si v našem e-shopu, sekci položky ke kurzům, vybrat "Balíček 1 nebo Balíček 2 - Remington 700 a náboje ke kurzu Urban Sniper". Za účelem výcviku standardně půjčujeme pušky typu Remington 700 s optikou Leupold Mark 4 v pažbení Magpul PRO700 v ráži .308 Win. Pokud byste měli zájem o vyzkoušení jiné zbraně, prosím, prohlédněte si seznam všech našich výcvikových zbraní na stránce "Naše zbraně", která se nachází v hlavním menu "O nás", a dejte nám prosím vědět, se kterou z pušek byste rádi náš kurz absolvovali, pokud bude v daný den dostupná, instruktoři vám ji ráno před kurzem připraví.

Místo konání:

První den kurzu v objektu bývalých kasárnách v Klecanech, Praha východ – první sjezd z dálnice D8 za značkou konec města Prahy, druhý den kurzu venkovní komerční Střelnice Oleško.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Basic Sniper

Podobné a související akce

Název Datum Místo Kapacita
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 25.09. Sobota Střelnice Oleško 5 volných míst
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 02.10. Sobota Střelnice Oleško 6 volných míst
Military Sniper Military Sniper 02.10. - 03.10. Střelnice Oleško 12 volných míst
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 03.10. Neděle Střelnice Oleško 4 volná místa
Dynamic Rifle 2 Dynamic Rifle 2 09.10. Sobota Střelnice Oleško 2 volná místa
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 09.10. Sobota Střelnice Oleško 9 volných míst
Dynamic Pistol 1 Dynamic Pistol 1 10.10. Neděle Střelnice Oleško 8 volných míst
Dynamic Pistol 3 Dynamic Pistol 3 23.10. Sobota Střelnice Oleško 4 volná místa
Dynamic Pistol 4 Dynamic Pistol 4 24.10. Neděle Střelnice Oleško 3 volná místa
Tactical Shotgun Tactical Shotgun 30.10. - 31.10. Střelnice Oleško 2 volná místa
Dynamic Rifle 3 Dynamic Rifle 3 30.10. Sobota Střelnice Oleško 13 volných míst
Dynamic Rifle 1 Dynamic Rifle 1 06.11. Sobota Střelnice Oleško 8 volných míst
Dynamic Pistol 2 Dynamic Pistol 2 07.11. Neděle Střelnice Oleško 12 volných míst
Dynamic Rifle 2 Dynamic Rifle 2 17.11. Středa Střelnice Oleško 1 volné místo