Začínáme s Glockem

Středa, 27.09.2023

Kurz je určen pro držitele ZP a majitele pistolí značky GLOCK. Zde se dozvíte více o své nové zbrani od správné obsluhy až po…

StřelniceStřelecký servis
MístoPraha 9
DatumStředa, 27.09.2023
Pořadatel Střelecký Servis
Kontakty
Začátek15:00
Očekávaný konec17:00
Kapacita8
Typ akcekrátkástřelecký kurz
950 Kč

Připravili jsme pro Vás speciální akci, v rámci které se dozvíte více o své nové zbrani. Poskytneme Vám potřebné rady a doporučení, připomeneme vše důležité pro správnou obsluhu i údržbu.

S Vaším Glockem Vás naučíme bezpečně manipulovat a střílet, ukážeme Vám jak správně zbraň rozebírat a čistit po střelbě. Absolvujete základní střelecká cvičení, která Vám ukáží, kam následně směřovat svůj výcvik. Poradíme a odpovíme na Vaše dotazy.

Ceny:

Pro klienty, kteří si pistoli Glock zakoupili v naší prodejně, je tato akce od 04/23 za 950 Kč.

Akce se mohou zúčastnit i klienti, kteří si Glocka koupili u jiných prodejců, avšak poplatek od 04/23 činí 1550 Kč.

Přihlášky:

V případě zájmu o rezervaci termínu, stačí zaslat požadavek, včetně kontaktních údajů na e-mail: info@streleckyservis.cz. Doba trvání kurzu je cca 2 hodiny. Maximální počet účastníků kurzu je 8 osob, přednost mají klienti, kteří si udělali rezervaci předem.

Doporučujeme vzít s sebou:


V případě zájmu o další střelecké vzdělávání nabízíme navazující střelecké kurzy vyšší náročnosti a úrovní.

Při porušení bezpečnostních nařízení či neuposlechnutí pokynů instruktora, bude kurz dané osobě bez náhrady ukončen z důvodu bezpečnosti instruktora a ostatních účastníků jednotlivých kurzů.