16 let

Dobry den, Mám otázku zda-li je možné navštívit střelnici v 16 letech. Dekuji Tesař

Dobry den,
Mám otázku zda-li je možné navštívit střelnici v 16 letech.
Dekuji Tesař

ALESTESAR 16.01.2020 15:17:49
1 odpověď

Svěření zbraně dle ZoZ je možné osobě nejméně ve věku 10 let, pokud jde o návštěvu střelnice v 16 letech, možné to samozřejmě je - ve všech případech se bude jednat o střelbu s instruktorem. Vhodnou střelnici si můžete vybrat v našem seznamu střelnic Střelnice a střelecké areály v ČR - ZBRANĚ.cz filtrem "střelba bez ZP", případně lze využít předem sestavených střeleckých "balíčků" pro seznámení se zbraněmi v sekci poukazy - Dárkové poukazy, střelecké balíčky, zážitková střelba - ZBRANĚ.cz . Ve všech případech je zde uveden minimální věk, který je většinou 10, u zbraní výkonějších ráží pak 15 let.

ICE 16.01.2020 15:26:44
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.