Aplikace

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.. Mohl jsem na svém mobilu vidět aplilaci zbraně.cz? Vybavuji si že jsem měl ikonu na ploše ale…

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.. Mohl jsem na svém mobilu vidět aplilaci zbraně.cz? Vybavuji si že jsem měl ikonu na ploše ale nyní je tam prázdné místo, buď se mi to zdálo ve snu nebo nevím, nyní jsem žádnou takovou aplikaci jsem nenašel. Díky :)

BAYJAY 20.01.2019 12:15:56
1 odpověď

Samostatná aplikace ZBRANĚ.cz neexistuje, ale po přidání zástupce stránky zbrane.cz na plochu se zobrazí pro tento účel specálně vytvořená ikona, která po kliknutí (respektive dotkuntí, protože se bavíme o mobilních zařízení) spustí stránku v režimu aplikace. Takže odpověď je ano - mohl jste vidět ikonu zbraně.cz, která se tváří ikona jako aplikace a spustí stánku jako by to aplikace byla.

ICE 20.01.2019 15:33:09
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.

Navštivte také
Databáze zbraní Rostoucí databáze palných zbraní
Střelnice a střelecké areály Seznam střelnic a střeleckých areálů v ČR
Prodej zbraní Prodej zbraní a střeliva
Bazar zbraní Bazar zbraní a střeliva na ZP i volně prodejných
Zbraně na prodej Denně aktualizovaná nabídka zbraní na prodej
Prodej střeliva Srovnání nabídek a cen střeliva v prodeji