Dobrý den, jsem z Vyškova. Kde bych se mohl v okolí naučit zacházet s krátkou kulovou zbraní ?

Kde se můžu připravit na zkoušky v okolí Vyškova ?

Kde se můžu připravit na zkoušky v okolí Vyškova ?

MILANKOL 06.12.2018 18:13:23
2 odpovědi
nejnovější populární

Nejbližší střelnicí je pro vás Střelnice Luleč - Vyškov - ZBRANĚ.cz . Je to střelnice patřící SSK Vyškov, ale nejedná se o zkušební střelnici - případné zkoušky odborné způsobilosti tedy budete skládat jinde. Pro přípravu na zkoušky odborné způsobilosti se obvykle doporučuje zvolit tu střelnici, na které budete skládat zkoušky, jak už bylo uvedeno dříve. Pro individuální seznámené se se zbraní ale můžete zkusit kontaktovat zmíněnou střelnici, kterou jsme do naší databáze přidali za tímti účelem...

ADMIN 17.12.2018 12:05:13

Například na některé ze střelnic, které inzerují přípravu na zkoušku. např zde
Střelnice a střelecké areály v ČR - ZBRANĚ.cz

(případně se domluvit s někým individuálně, ale pokud byste měl někoho, tak se asi neptáte)

Zkoušku bude pravděpodobně skládat na některé z brněnských střelnic. (pokud nežádáte o možnost vykonat např v jiném kraji atd..)

SKAGERAK 07.12.2018 11:53:23
2 odpovědi

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.