Doklad o zdravotní zpusobilosti

Ahoj, rada se zeptám zkušených žadatelů. Setkal se tu někdo s mým případem? Občan ČR, trvalé bydliště ČR, dlouhodobě v…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Ahoj, rada se zeptám zkušených žadatelů. Setkal se tu někdo s mým případem? Občan ČR, trvalé bydliště ČR, dlouhodobě v zahranici, nemám doktora v ČR, ale ve Švýcarsku. Připravují se na první zbrojní pas. K přihlášce musím přiložit doklad o zdravotní způsobilosti. Teď přijde ten problém - už mě 4 doktoři odmítli z důvodu toho, ze nemám u nich registraci či historii. Jak mohu získat tento doklad? Je nějaký doktor povinny mi to vystavit i třeba na základě výpisu z karty ve Švýcarsku a to přeložené nebo mám proste smůlu? Příslušný oddíl policie v Olomouci si s tím neví rady. Je to vždy na volné vůli doktora nebo při žádosti mě musí prohlédnout. Mám strach, ze to na tohoto hoří. Díky za Vaši radu! Sarka
Zbrojní průkaz
SARKAZDUBU 13.09.2022 06:50:55
2 odpovědi
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Bohužel asi jedinou radou je zkoušet najít doktora, který to "zvládne"... Určitě se dají najít i doktoři, kteří vás vyšetří při registraci (osobní zkušenost, ale z Prahy).
PREMEK 26.10.2022 17:35:48
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Co tak oslovit Vašeho bývalého pediatra, kym jste byla dítě - předpokládám, že jste vyrůstala tady. Minimálně by mohl Vám dát radu, na koho se obrátit - alespoň já bych zkusil tuhle variantu.
MATOPP69 03.10.2022 21:07:08

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.