Jak si mohu koupit ostrou zbraň a nechat jí předělat na slepou?

Dobrý den chtěl, bych si koupit samopal vz 58 na slepé náboje. Koukal jsem se na vz58 (lm 58) a stojí kolem 22 tisíc a je velmi…

Dobrý den chtěl, bych si koupit samopal vz 58 na slepé náboje. Koukal jsem se na vz58 (lm 58) a stojí kolem 22 tisíc a je velmi vzácný. A ostrý samopal vz58 se dá koupit cca za 5 tisíc. Jak by se dal koupit ostrý samopal a nechat ho předělat na slepý? Moc tomu nerozumím nemám zbrojní průkaz. Myslím to tak, jestli bych nemohl se s Vámi domluvit, že bych Vám dal peníze a vy by jste koupili ostrý samopal a nechali ho předělat na slepý. A pak by jsem si ho převzal. Je to takhle legální a možné?

JIRKA1918 31.07.2020 22:22:06
1 odpověď

Nejsem znalý, ale nakouknutím do zákona vidím, že to je legální, možné, složité, na dlouhé lokte a ve výsledku skoro jistě dražší než v dotazu uvedených 22 tisíc.

PIGGY 06.08.2020 19:33:59
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.