Jaké zbraně a pokažení zkoušky

Zdravím. Chci se prosím vás zeptat, jaké skupiny zbraní dostanu ke zkoušce odbor. zp. když jsem si zažádal o ZP sk. B,C,E.…

1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zdravím. Chci se prosím vás zeptat, jaké skupiny zbraní dostanu ke zkoušce odbor. zp. když jsem si zažádal o ZP sk. B,C,E.

Druhý dotaz je, pokud pokazím manipulaci či střelbu ze zbraně jedné kategorie (např. brokovnice - dlouhá brok. zbr. pro skupinu C), ale ostatní zbraně zvládnu (tedy krátká a dlouhá kulová pro B a E), dostanu i tak osvědčení pro zvládnuté zbraně?

co se stane když
Zkoušky odborné způsobilosti
GUDERNATSCH 17.07.2021 17:40:05
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Na manipulaci Vás nejspíše čeká samonabíjecí pistole, opakovací dlouhá kulová zbraň (zpravidla malorážka) a brokovnice (kozlice či dvojka) rozsah manipulace s tou kterou zbraní je do určité míry na komisaři .

na střelbu Vás čeká pistole na 10m a obě dlouhé zbraně na 25m (malorážka s oporou)

pokud komisař ohodnotí manipulaci či střelbu jako "neprospěl" tak zkouška jako celek je neúspěšná, nicméně je možné ji jednou zopakovat (test se při této opravě nepíše )

udělat ZK "jen z části" (např. jen pistoli na E) není možné
SKAGERAK 19.07.2021 00:32:52

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.