Mohu jakožto držitel ZP s sebou vzít střelce, který ZP již nemá?

Cvičím střelce klubu vojenských výsadkových veteránů pro střelecké soutěže. Někteří měli tzv. kolektivní ZP, jiní osobní,…

Cvičím střelce klubu vojenských výsadkových veteránů pro střelecké soutěže. Někteří měli tzv. kolektivní ZP, jiní osobní, ale většina jej již nemá. Je problém, když by stříleli pod mým dozorem na Vaší střelnici? Pokud by to bylo možné, tak kolik osob bez ZP s sebou mohu vzít? Děkuji za odpověď.

STANDIN 24.04.2020 16:45:27
1 odpověď

Ze zakona v tom problem nebude, otazka je pak provozni rad konkretni strelnice (nekde napr. mohou strilet jen osoby se zp. nekde treba osoby bez zp jen pod dozorem "mistniho instruktora", a nekde treba tak jak uvazujete..)

SKAGERAK 26.04.2020 08:24:32
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.