Nákup prázdných nábojnic pro umělecké potřeby

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat a poradit. Věnuji se výrobkům z epoxidové pryskyřice a na internetu jsem našel inspiraci, kde chlap…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat a poradit. Věnuji se výrobkům z epoxidové pryskyřice a na internetu jsem našel inspiraci, kde chlap zalévá prázdné nábojnice do lebek. Odkaz m.youtube.com/watch?v=_4OhBAxrCjw. Zajímalo by mě, jestli bych byl schopný sehnat tady v Česku bez zbrojního průkazu. Nemám v plánu si kvůli pár výrobkům dělat zbrojní průkaz. Díval jsem se na e-shopy, střelnice atd. a nikde jsem nenašel odpověď. Našel jsem na bazarech vystřelené nábojnice u kterých se obávám stejného problému. Ještě bych se rád přiznal, že nejsem z oboru, takže pokud mám nějakou chybu v terminologii, tak mě prosím opravte. Snad někdo pochopí co myslím. Děkuji moc za jakoukoliv radu a odpověď.
Nákup a prodej zbraně
CIKOCIKO 09.02.2024 02:54:20
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Vystřelené nábojnice, nikdy nepoužité nové prázdné (bez prachu a zápalky) nábojnice stejně jako použité zápalky a samotné střely to vše lze nabývat bez zbrojního průkazu. Pod nutnost zbrojního průkazu spadá pouze ostrá funkční zápalka a střelný prach. Jinak řečeno ano můžete si sehnat/koupit vystřelené nábojnice a použít je pro jakýkoliv účel.
BERRYCZ 09.02.2024 16:42:38

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.