obsah webu - informační hodnota?

Dobry den, chci se zeptat kontroluje ten obsah vubec nekdo ? https://www.zbrane.cz/zbrane/cz-550-ceska-zbrojovka-200 - naprikald tento…

-1
0 1
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobry den,
chci se zeptat kontroluje ten obsah vubec nekdo ?
CZ 550 Česká Zbrojovka (.458 Win Mag) - ZBRANĚ.cz - naprikald tento odkaz je sranda , odkdy je CZ 550 v razi 357 Magnum ?
Koukl jsem i na strely, velmi pekne, jen by bylo vhodne razeni i podle raze, nez se clovek proklika na stranu s oblibenou (vlastnici) razi tak na tom stravi mladi (nedoklikal jsem a uz jsem starej :-)
Diky a snad se podari to doladit ke zdarnemu vysledku.
ZBRANĚ.cz
TYFO 10.06.2018 21:32:25
1 odpověď
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dovolím si odpovědět k řazení dle ráže (ohledně CZ550 dík za bugreport). Střely nemají ráži, je běžné, že tatáž střela může být součástí nábojů více ráží. Lze řadit dle průměru.
Dle vhodné ráže nyní nelze filtrovat. V současnosti je třeba najít ráži v seznamu ráží, vpravo na detailu jsou použitelné střely. Kliknutím na "více" (je-li jich více) přejdete na seznam střel, které by dle naší heuristiky mohly být v náboji dané ráže.
O dodání filtru ráží budeme uvažovat, díky za podnět.
SNOP 12.06.2018 15:18:15
1 komentář

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.