Odeslani zbrane z Cech do USA

Ziju v USA ,kde neco jako " Cesky zbrojni prukaz "neexistuje. v Kazdem americkem state je to jinak ,ja ziju konkretne ve state Illinois…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Ziju v USA ,kde neco jako " Cesky zbrojni prukaz "neexistuje. v Kazdem americkem state je to jinak ,ja ziju konkretne ve state Illinois ,kde potrebuji na nakup jakekoliv zbrane od pistole ,pres loveckou kulovnici az po minimalne kulomet jen registraci u policie a nic vic . V nekterych statech ani tohle ne. Mam dotaz ,jestli mne muze nekdo z Ceska zaslat pistoli , loveckou kulovnici nebo nejakou jinou rucni zbran do USA . Samozrejmne vse podle prava a zakonu obou zemi . Je to vubec mozne ? Pripadne bych se rad zkontaktoval z nekym ,kdo uz neco takoveho posilal ,nebo zna nekdo nekoho ,kdo to delal ? ............ diky Lada ( Chicago )
Nákup a prodej zbraně
LADA66 09.05.2022 23:34:32
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Ja bych to řešil jinak. Nejdřív bych se podíval, jestli je v nabídce zbraň v USA ke koupě, co by si chtěl přivést do USA. Jak sleduji videa a portály z USA, mnohokrát je cena v USA nižší než tady v ČR. Pokud áno, tak v ČR prodej zbraň a koup si novou v USA. Pokud Tvoje zbraň je unikát, tak bych zašel v rámci USA, co je potřeba splnit na dovoz z Evropy. V ČR se podává žádost na trvalý vývoz braně. Po podání žádosti polície ČR bude vyžadovat kontrolu, jestli náhodou se zbraní nebyl spáchan zložin. pokud nikoliv, tak obdržiš potvrzení o trvalém vývozu. Pak pozor, platí jenom určitý čas. Takže je potřeba všechno časové sladit.
MATOPP69 03.10.2022 21:01:25

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.