Potvrzení registrace

Při potvrzování registrace se v levé části objeví původně zadané údaje, v kolonce "Původní heslo" je uvedeno: "Neměníte-li…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Při potvrzování registrace se v levé části objeví původně zadané údaje, v kolonce "Původní heslo" je uvedeno: "Neměníte-li heslo,nevyplňujte". V pravé části je text "... Nechcete-li změnit svoje přístupové heslo, vyplňte heslo původní. ..." Pokud postupuji podle pokynů v levé části, tedy nevyplním nic (nechci-li nic měnit), klik na "Uložit změny" je bez odezvy. Pokud vyplním původní heslo, ale ne nové (nechci jej měnit), objeví se červená hláška "Formát hesla neodpovídá. Heslo může obsahovat pouze 6-16 písmen a číslic." Pod ní je v zeleném rámečku hláška "Váš účet byl potvrzen v tuto chvíli jste přihlášen. Zde můžete změnit základní nastavení vašeho účtu, pro správu vašeho obsahu na serveru ZBRANĚ.cz použijte váš uživatelský panel.".
P.S. Pro tuto moji otázku není žádné odpovídající téma (bez volby téma nelze odeslat), proto jsem zvolil nejbližší vhodné "Nákup a prodej zbraně".
Nákup a prodej zbraně
MKU03375 02.11.2019 15:28:19
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Úkon potvrzení rezervace končí kliknutím na odkaz v doručeném mailu. Tento odkaz záměrně vede na stránku nastavení účtu pro případ, že by si uživatel chtěl následně například změnit přístupové heslo. Funkcionalita, kterou popisujete je funkcionalitou pro změnu hesla a funguje přesně tak, jak je zamýšleno - tedy pokud nic měnit nechcete, nic již měnit nemusíte.
ICE 04.11.2019 10:43:17

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.