Potvrzení registrace

Při potvrzování registrace se v levé části objeví původně zadané údaje, v kolonce "Původní heslo" je uvedeno: "Neměníte-li…

Při potvrzování registrace se v levé části objeví původně zadané údaje, v kolonce "Původní heslo" je uvedeno: "Neměníte-li heslo,nevyplňujte". V pravé části je text "... Nechcete-li změnit svoje přístupové heslo, vyplňte heslo původní. ..." Pokud postupuji podle pokynů v levé části, tedy nevyplním nic (nechci-li nic měnit), klik na "Uložit změny" je bez odezvy. Pokud vyplním původní heslo, ale ne nové (nechci jej měnit), objeví se červená hláška "Formát hesla neodpovídá. Heslo může obsahovat pouze 6-16 písmen a číslic." Pod ní je v zeleném rámečku hláška "Váš účet byl potvrzen v tuto chvíli jste přihlášen. Zde můžete změnit základní nastavení vašeho účtu, pro správu vašeho obsahu na serveru ZBRANĚ.cz použijte váš uživatelský panel.".
P.S. Pro tuto moji otázku není žádné odpovídající téma (bez volby téma nelze odeslat), proto jsem zvolil nejbližší vhodné "Nákup a prodej zbraně".

MKU03375 02.11.2019 15:29:48
1 odpověď

Úkon potvrzení rezervace končí kliknutím na odkaz v doručeném mailu. Tento odkaz záměrně vede na stránku nastavení účtu pro případ, že by si uživatel chtěl následně například změnit přístupové heslo. Funkcionalita, kterou popisujete je funkcionalitou pro změnu hesla a funguje přesně tak, jak je zamýšleno - tedy pokud nic měnit nechcete, nic již měnit nemusíte.

ICE 04.11.2019 10:43:17
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.