Prázdný kalendář při nové rezervaci

Chtěl bych si udělat rezervaci prostřednictvím vašeho rezervačního systému, ale jsem zmatený - u většiny dní není nic vyplněno…

Chtěl bych si udělat rezervaci prostřednictvím vašeho rezervačního systému, ale jsem zmatený - u většiny dní není nic vyplněno a kalendář rezervací je prázdný, máte to asi rozbité.

ADMIN 10.01.2019 23:30:59
1 odpověď

Formulář pro zadávání nové uživatelské rezervace není myšlen jako kalendář, ve kterém je vidět kdo kdy přijde - je to zobrazení dostupnosti, tedy vidět jsou ta místa (data a časy), ve kterých lze uskutečnit rezervaci zadaných parametrů - pokud je někde volno, rezervaci lze zadat, systém sám kontroluje, zda je rezervace možná nebo ne.

ADMIN 10.01.2019 23:35:04

Například: pokud je v nějakém čase u střelnice již v systému zadaná rezervace s požadavkem na dohled (instruktora) a k dispozici je více postů / více střelišť, ve stejný čas bude možné zadat novou rezervaci bez instruktora. Pokud se ale u nové rezervace objeví požadavek na dohled, systém automaticky znemožní rezervace v časech, kde by docházelo k překryvu (ze strany střelnice lze samozřejmě nastavit libovolný počet instruktorů, v takovém případě bude možné rezervace zadávat až do vyčerpání "kapacity" dohledu)(ADMIN - 10.01.2019 23:38:30)

1 komentář
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.