Přesná sportovní pistole

Zdravím, hledám nějakou 9 mm pistoli, která by byla přesná. Jsem začátečník, a nevím kde mám začít hledat, měli byste…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zdravím, hledám nějakou 9 mm pistoli, která by byla přesná. Jsem začátečník, a nevím kde mám začít hledat, měli byste nějaký nápady o jakých pistolích bych se měl dívat?
Vím o řadě CZ shadow 2, ale ty jsou relativně dost přes můj buget.

Je dobrý nápad se dívat po bazarech? Popřípadě jak bych měl zkontrolovat, zda zbraň je v dobrém stavu? Nebo je lepší vždy zakoupit officialně?

Slyšel jsem, že glock 34 je dobrá volba
Nákup a prodej zbraně
JBOHACEK 09.02.2024 20:34:47
1 odpověď
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zdravím,na vaši otázku není jednoduchá odpověď.Všechny moderní pistole jsou více méně přesné.Pokud hledáte sportovní pistoli tak hlaveň 5" a celokovová.Kvalitní nová pistole se ale pohybuje od 40 do 55 000 Kč,v bazaru se dá sehnat také dobrá pistole.Dále záleží na střelci - ne každému vyhovuje stejná pistole.Proto bych vám doporučil navštěvu nějaké střelnice kde mají zbraně k zapůjčení a tam si ji vyzkoušet,jak vám bude sedět v ruce a chovat se při střelbě.Nebo pokud máte nějakého známého,který vlastní pistoli tak si ji vyzkoušet.Sám jsem vlastnil a střílel z několika pistolí a pokaždé to bylo jinačí.Nyní mám AZ P 1 Super optic a jsem spokojen.
MONTY57 11.02.2024 19:51:37

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.