přihláška

Dobrý den rád bych s někým probral získání zbrojního prukazu. Zbrojní prukaz jsem měl, v roce 2005 mi byl odebrán , protože…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den
rád bych s někým probral získání zbrojního prukazu.
Zbrojní prukaz jsem měl, v roce 2005 mi byl odebrán , protože proti mne bylo vedeno trestní stíhání.
Následně bylo trestní stíhání zastaveno, nebyl jsem nikdy odsouzen.
Ale v té době jsem neměl zájem o následné získání zbrojního pruzkazu.
Informoval jsem se na zbraních a střelivu praha 4, neměl by být problém.
nemám problém si u Vás objednat za 6 tisíc kompletní služby.
Pumr
Zbrojní průkaz
PUMR 13.02.2022 15:42:45
2 odpovědi
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
možná by stálo za to se poptat na polícií, jestli je možné požádat o vrácení ZP, jelikož jste nebyl odsouzen - doporučuji oficiálně napsat žádost a uvidíte, jak se k tomu postaví. Nazval bych to podání rozporu k odňatí ZP. Tam jenom jeden problém může nastat, že již prošla přemlčecí doba. Pokud by to vyšlo, tým by jste nemusel nic platit a dělat zkoušky. Pokud neuspějete, tak doporučuji klasicky si najít střelnici v místě bydliště (v Praze je jich několik, stačí použít google) a poptat se, jestli je u nich možné dělat zkoušky. Pokud áno, tak běžně dělají i školení a všechno na místě vysvětlí, ukážou manipulaci se zbrani, připraví Vás přímo na zkoušky a na co si dávat pozor.
MATOPP69 03.10.2022 20:56:08
-1
0 1
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Hezký den všem!) Ukazuje se, že v České republice existuje úžasný zdroj Blackjack Online Zdarma v České republice 2022 který dává lidem peníze a radost. Co je nejzajímavější, já sám jsem byl tak unesen trávením času na tomto zdroji, že jsem si nevšiml, jak jsem vyhrál velmi působivou částku! Umíš si představit? Takže žádám všechny, aby šli na stránky a užili si spoustu zábavy!
RYBIC 04.01.2023 16:51:07

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.