Prosím o vysvětlení odebírání zbraní (samonabíjecích)

Při registraci na Policii poslední mé samonab. pušky (PPš-41) mi bylo řečeno ,že pokud nám je do budoucna neodeberou ,tak nepůjdou…

Při registraci na Policii poslední mé samonab. pušky (PPš-41) mi bylo řečeno ,že pokud nám je do budoucna neodeberou ,tak nepůjdou ani prodat ani znehodnotit ani převést třeba na rodinu...včera při sledování senátní schůze to tam bylo jasně řečeno a potvrzeno ...díky

ADAMM 31.01.2020 13:44:31
1 odpověď

U této zbraně může být do budoucna "problematický" její "vojenský samočinný původ" a střelba ze zadní polohy závěru ( kapacita zásobníku je asi řešitelná zásobníkem).

nicméně zde se trochu nabízí otázka, na kterém oddělení disponují křišťálovou koulí?....

SKAGERAK 03.02.2020 12:50:19
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.