Sekce „Dotazy“ - připomínky

- Divně se vám řadí odpovědi. Zřejmě nejsou sortovány podle timestamp uložení, což je v logice odpovědí docela dost…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
- Divně se vám řadí odpovědi. Zřejmě nejsou sortovány podle timestamp uložení, což je v logice odpovědí docela dost matoucí.
- Nebylo by dobré, když už jsou dotazy řazeny do témat, také stránku s dotazy podle témat moci filtrovat?
- Uvítal bych možnost vypsání dotazů ve stručném výpisu bez stránkování, například vypsáním pouze nalinkovaných nadpisů.

Děkuji.
ZBRANĚ.cz
SKG 25.06.2019 10:50:33

Aha, už jsem objevil hodně, hodně zašedlý odkaz „Nejnovější“, který seřadí dle času. Podle mě by toto řazení mělo být výchozí. Nakonec, popularitu odpovědi každý vidí. Ten odkaz by určitě měl být výraznější, takto vzbuzuje dojem, že není aktivní (podoba s atributem disabled)

Odkaz „Témata“ už jsem taky našel, takže tento bod škrtám ;)

SKG 25.06.2019 10:54:54
1 komentář
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Je to tak, sami cítíme, že je zde prostor pro zlepšení, ale většina z funkcí je "working as intended". Nechtěli jsme dělat další diskusní fórum, tak jsme tuto sekci modelovali podle klasických QA stránek typu Stack Overflow - má to svoje opodstatnění, ale je to o zvyku.

Viditelnost řazení zlepšíme - teď jsou řazení 3: aktivní (podle poslední aktivity v celém vlákně), nejnovější (podle data zadání otázky) a populární (podle součtu upvotes a downvotes). Aktivní řazení je výchozí, protože nejlépe zohledňuje "kde se co šustlo" - je to nejenom podle času zadání, ale i podle času odpovědí a komentářů k odpovědím.

Bohužel po roce provozu musíme konstatovat, že řazení podle popularity se neosvědčilo - byť je témat už docela dost a je i nezanedbatelné množství registrovaných uživatelů, hodnocení otázek a odpovědí má ještě rezervy; i když jsme na to spoléhali jako na transparentní způsob vyhodnocování kvality / relevance otázek i odpovědí, zatím to tak nefunguje.

Témata jsou odkazem v menu plus se podle nich dá filtrovat (název tématu u otázky = link)

Samostatné zobrazení se zjednodušeným výpis všech témat prozatím neplánujeme, ale není vyloučeno, že na to v rámci zpřehlednění sekce časem dojde.

Každopádně díky za zpětnou vazbu, je to pro nás důležité
ICE 25.06.2019 11:15:06

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.