školení na zkoušku odborné způsobilosti

Chci se ucházet o ZP a rád bych se zaučil ve střelbě a manibulaci se zbraní pod dohledem profesionála aby mě upozornil na chyby nebo…

Chci se ucházet o ZP a rád bych se zaučil ve střelbě a manibulaci se zbraní pod dohledem profesionála aby mě upozornil na chyby nebo poradil.

Byla by ta možnost?

KARLOSVOLKOS 26.10.2018 02:04:18
1 odpověď

Přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti je nejlépe absolvovat na střelnici, na které bude probíhat i zkouška. Místo konání zkoušky odborné způsobilosti (zkušební střelnici) určí příslušný útvar Policie, drtivá většina těchto střelnic poskytuje i přípravné kurzy. Pokud se chcete připravit na zkoušky jinde, v našem seznamu střelnic lze samozřejmě vyhledávat i podle toho, zda střelnice tyto přípravné kurzy poskytuje.

ADMIN 26.10.2018 08:34:24
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.