školení na zkoušku odborné způsobilosti

Chci se ucházet o ZP a rád bych se zaučil ve střelbě a manibulaci se zbraní pod dohledem profesionála aby mě upozornil na chyby nebo…

1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Chci se ucházet o ZP a rád bych se zaučil ve střelbě a manibulaci se zbraní pod dohledem profesionála aby mě upozornil na chyby nebo poradil.
Byla by ta možnost?
Zkoušky odborné způsobilosti
KARLOSVOLKOS 26.10.2018 02:04:18
1 odpověď
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Přípravu na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti je nejlépe absolvovat na střelnici, na které bude probíhat i zkouška. Místo konání zkoušky odborné způsobilosti (zkušební střelnici) určí příslušný útvar Policie, drtivá většina těchto střelnic poskytuje i přípravné kurzy. Pokud se chcete připravit na zkoušky jinde, v našem seznamu střelnic lze samozřejmě vyhledávat i podle toho, zda střelnice tyto přípravné kurzy poskytuje.
ADMIN 26.10.2018 08:34:24

Minimálně v Praze, policie neurčí, můžete si vybrat, pokud je k dispozici víc střelnic. Je to pak na Vás. Já jsem postupoval tak, že nejprve jsem si zavolal na střelnici kde jsem chtěl absolvovat školení a zkoušku, rezervoval jsem si místo a pak jsem šel na policií a tam jsem ji to potvrdil.

MATOPP69 07.03.2021 09:53:29
1 komentář

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.