Skryté nošení zbraně

Ahoj možná blbá otázka, kdyz budu mít zbrojní průkaz a nosit skryte zbran mohu ji nechat legálně zamčenou v autě když si jí…

1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Ahoj možná blbá otázka, kdyz budu mít zbrojní průkaz a nosit skryte zbran mohu ji nechat legálně zamčenou v autě když si jí nebudu třeba chtít vzít do obchodu ???? nebo musí být doma ? dík za odpověd
Zbrojní průkaz
EMIL32 21.03.2022 21:38:16
3 odpovědi
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Vždy sebou, i do banky, pokud ji budete mít schovanou, tak nikdo neřekne, že jste ji přišli vykradnout - toho se nemusíte bát. Pokud by tam měli bezpečnostní rám a začně pípat, tak jenom řekněte, že máte legálně zbraň a že ji máte schovanou. Dokonce když jsem byl registrovat jinou zbraň na policií a měl jsem sebou ještě jinou zbraň plně nabitou, tak jsem se ptal policajta, jestli ji chce vidět, ten jenom řekl, že nech ji nevytahuji a že ji nepotřebuje vidět. Tak jsem jenom provedl vybití a kontrolu zbraně, kterou jsem šel registrovat - cílem, aby nikdo, když se s ní bude manipulovat, se nezranil.
MATOPP69 19.04.2022 18:04:14
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zatím to možné není. Někdy v budoucnu by mělo vyjít nařízení vlády s podmínkami pro ukládání zbraní v autě (nejspíše bude vyžadovat nějakou pevně zabudovanou schránku)
Naopak do banky s ní jít může - do veřejně přístupné haly zcela bez dalšího, na jednání do uzavřených prostor bych se zeptal při vstupu. Akorát pokud by měli námitky, nelze ji tam odložit.
PIGGY 29.03.2022 19:23:06
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Lepší je vzít jí s sebou, když není jiná možnost. V autě bych jí nenechával. Pokud nepůjdete do banky.
BENS 22.03.2022 11:33:14

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.