Střílení dávkami

Dobrý den, jsem úplný laik, na střelnici jsem byl jen jednou, tam se ale nemohlo střílet v dávkách (jo ale to nepočítám vojenskou…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den, jsem úplný laik, na střelnici jsem byl jen jednou, tam se ale nemohlo střílet v dávkách (jo ale to nepočítám vojenskou službu v roce 1988-9, náš velitel byl magor a furt jsme jezdili střílet v dávkách z toho sapiku jakvonsejmenoval???). Máte něco zajímavého v tomto směru (samonabíjecí pistole, nebo nějaké pušky? Fakt ničemu nerozumím, akorát bychom chtěli nějakou "hustou střelbu", jak říká moje dcerka, kterou chci vzít s sebou? Kromě toho i "husté pistole" třeba ne v dávkách? Děkuji
Střelnice
JAYP 23.05.2020 04:02:39
1 odpověď
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zbraně střílející dávkou jsou zbraně kategorie A - tedy zakázané, což je patrně také důvod, proč nejsou na střelnicích běžně dostupné na půjčení, další důvod může být technická stránka střelnice (balistika atd...)

nicméně asi by se našla někde i střelnice kde to možné je
z druhé strany myslím, že slušný zážitek poskytnou i zbraně střílející v samonabíjecím režimu
Doporučuji vyhledat ve Vašem okolí střelnici která umožňuje střelbu osobám bez ZP (a půjčuje zbraně a poskytuje instruktáž pokud nemáte někoho známého, což vzhledem k dotazu nepředpokládám )
(a následně třeba udělat ZP :)
Střelnice a střelecké areály v ČR - ZBRANĚ.cz
SKAGERAK 25.05.2020 11:08:18

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.