testove otazky

dobry den, procetl jsem si testove otazky a zjistil jsem, jejich dost podstatna cast vubec nesouvisi s tim co by drzitel ZP mel znat . Proc…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
dobry den,
procetl jsem si testove otazky a zjistil jsem, jejich dost podstatna cast vubec nesouvisi s tim co by drzitel ZP mel znat . Proc by mela zpusobilost vlastnit zbran byt podminena vecmi jako znalosti legislativy ohledne dovozu zbrani ze zahranici ,pravomocemi zkusebnich komisaru , spravnimi zalezitostmi + lhutou vseho mozneho , pravidly ohledne zdravotnich prohlidek a milionem podobneho balastu? Rekl bych ,ze toto je na ustavni zalobu. Je to pouze muj nazor nebo se stim zde nekdo ztotozni?
Zbrojní průkaz
JAN333 25.04.2024 14:17:07
1 odpověď
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Ahoj nevím koho mám oslovit, ale každý kdo chce vlastnit zbraň by opravdu měl znát legislativu a vše okolo zbraní . Nejde o to nakoupit housku, ale zbraň , kterou můžete kdykoliv použít či zneužít. A proto je opravdu nutné aby jste prošli ZOZ vědět co nejvíce o zbraních a zacházení s nimi.
J.Januš
FELIX4453 07.05.2024 15:04:01

jiste vedet vse o zbranich, nakladani s nimi, legislativa ohledne pouziti zbrane ,prvni pomoc to vse ano. Ale proc bych mel vedet jaky urad rozhoduje o povoleni dovazet do republiky zbrojni material apod ? Proc bych mel znat zpameti vse okolo spravni agendy -jak dlouho to asi podrzim po zkousce v hlave? takoveho balastu je v testovych otazkach 1/3

JAN333 22.05.2024 16:06:06
1 komentář

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.