Tisk doplňků

Mohu si na 3d tiskárně vytisknout a legálně při střelbě používat pažbu pro pistoli? Diky

Mohu si na 3d tiskárně vytisknout a legálně při střelbě používat pažbu pro pistoli? Diky

BUBBLEBUM 18.10.2018 00:37:22
2 odpovědi
nejnovější populární

v návaznosti na již uvedenou odpověď, dle zákona jsou hlavní části střelné zbraně : hlaveň, vložná hlaveň, vložná nábojová komora, rám, válec revolveru, pouzdro závěru nebo tělo a závěr.

mimo to by pochopitelně mohla způsobit problém např. výroba tlumiče atd. ( viz zakázané zbraně/doplňky zbraní a TČ nedovoleného ozbrojování)

výroba pažby, rukojeti a pod. by měla být po právní stránce bez problémů.

SKAGERAK 27.10.2018 16:10:31

Pokud se nejedná o doplněk, který by nahrazoval nějakou hlavní část zbraně anebo plnil funkci hlavní části zbraně (takový doplněk by pak podléhal registraci) a zároveň by žádným způsobem neměl vliv na vlastnosti a kategorizaci zbraně, potom podle mého názoru není důvod takový doplněk nepoužívat.

INDY 18.10.2018 09:36:00
2 odpovědi

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.