Typi střeliva

Dobrý den,ve střelivu ráže 7,62x39, nejsou posány typi střeliva jako třeba…

Dobrý den,ve střelivu ráže 7,62x39, nejsou posány typi střeliva jako třeba svítivé,zápalné,průbojné,průbojnězápalné,redukované.Myslím,že by to mělo patřit do zbírky.Díky.

PAVLOS858 26.04.2019 12:15:16
1 odpověď

Naše databáze nábojů roste postupně a neobsahuje tedy (zatím) všchny náboje na světě. Rovněž, účelem není pokrýt všechny existující náboje, ale pouze takové, které mají relevanci k reálným nábojům v nabídce prodejců, se kterými naše databáze propojujeme - viz Prodej střeliva - srovnávač cen střeliva - ZBRANĚ.cz . Totéž platí i o databázi zbraní. Pokud tedy nějaký náboj nelze koupit (hovoříme o legálním, civilním držení zbraní a střeliva na ZP), potom pro jeho zařazení do naší databáze není prozatím důvod.

ICE 26.04.2019 14:32:59
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.