Vložení zbraně do seznamu

Dobrý den, mohu jako obyčejný uživatel vložit pistoli/pušku/aj.. ? Nebo je to výhradně práce pro administrátora ? Aby tam nebyly…

Dobrý den, mohu jako obyčejný uživatel vložit pistoli/pušku/aj.. ? Nebo je to výhradně práce pro administrátora ? Aby tam nebyly třeba duplicitní zbraně nebo nějaké nesmysly..
Díky

BAYJAY 26.01.2019 13:08:33
1 odpověď

Výborná otázka - potřeba přidávat zbraně do databáze je pro nás teď velice aktuální s tím, jak roste potřeba podchytit nové zbraně v našem bazaru a také provázat záznamy zbraní s nabídkami obchodů; abychom tento proces urychlili, vytvořili jsme teď nástroj na automatické generování siluet zbraní (donedávna jsme je vytvářeli ručně), což přidávání dramaticky zrychlilo - blížíme se k 1000 záznamům. Uživatelský nástroj pro přidávání zbraní zatím nemáme, ale od začátku byl a je v plánu - minimálně na úrovni návrhů zbraní k zápisu (aby nedocházelo k duplicitám). Pro tuto chvíli je jedinou možností zaslat nám návrh na ruční přidání, třeba do sekce Kontakty a informace - ZBRANĚ.cz ale klidně i do tohoto tématu. S nástrojem do budocuna ale rozhodně počítáme.

ICE 26.01.2019 15:56:01
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.