Vložení zbraně do seznamu

Dobrý den, mohu jako obyčejný uživatel vložit pistoli/pušku/aj.. ? Nebo je to výhradně práce pro administrátora ? Aby tam nebyly…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den, mohu jako obyčejný uživatel vložit pistoli/pušku/aj.. ? Nebo je to výhradně práce pro administrátora ? Aby tam nebyly třeba duplicitní zbraně nebo nějaké nesmysly..
Díky
ZBRANĚ.cz
BAYJAY 26.01.2019 13:08:13
1 odpověď
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Výborná otázka - potřeba přidávat zbraně do databáze je pro nás teď velice aktuální s tím, jak roste potřeba podchytit nové zbraně v našem bazaru a také provázat záznamy zbraní s nabídkami obchodů; abychom tento proces urychlili, vytvořili jsme teď nástroj na automatické generování siluet zbraní (donedávna jsme je vytvářeli ručně), což přidávání dramaticky zrychlilo - blížíme se k 1000 záznamům. Uživatelský nástroj pro přidávání zbraní zatím nemáme, ale od začátku byl a je v plánu - minimálně na úrovni návrhů zbraní k zápisu (aby nedocházelo k duplicitám). Pro tuto chvíli je jedinou možností zaslat nám návrh na ruční přidání, třeba do sekce Kontakty a informace - ZBRANĚ.cz ale klidně i do tohoto tématu. S nástrojem do budocuna ale rozhodně počítáme.
ICE 26.01.2019 15:56:01

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.