Zadost o zbrojní průkaz kat C - lovecký listek

Dobrý den, Vypisuji si zadost o zbrojní průkaz a mám v plánu si zažádat o kategorie A, B, C a E. Bohužel jsem však na internetu…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den,

Vypisuji si zadost o zbrojní průkaz a mám v plánu si zažádat o kategorie A, B, C a E. Bohužel jsem však na internetu našel, ke kategorii C, informace o nutnosti vlastnění loveckého lístku - tak informace o tom, ze toto již neplatí.

Rad bych si Céčko udělal a během několika let si udělal kurz myslivosti, nicméně se mi nechce čekat rok, než bych jej udělal, ať mohu mít zbrojní průkaz.

Otázka tedy zní - mohu si zažádat o zbrojní průkaz ve výše uvedených kategoriích i bez loveckého lístku?

Díky!
Zbrojní průkaz
LLEW 15.03.2023 14:29:15
2 odpovědi
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
zdravím. jedna rada. pokud budeš dělat sk. E, tak již není potřeba mít B k sportovním účelům, protože sk. E má větší přesah přes B. C má význam, pokud by si se chtěl stát polovníkem. Pokud ne, taky nemá význam. Kdybych to věděl v minulosti, mohl jsem si ušetřit 700kč za skupinu a raději nakoupit víc nábojů.... A má význam pro sběratelství nebo pro nákup nábojů i do zbraní, které teď nemusíš mít. tak A má význam.
MATOPP69 19.05.2023 08:11:00

To je zkreslená rada, je tomu totiž právě naopak. Pravidla pro nákup nábojů: se skupinou E jen do zbraní, na které máš průkaz zbraně; se skupinou A od každého druhu jedno nejmenší spotřebitelské balení; se skupinou B bez omezení.

PIGGY 20.05.2023 09:27:41
1 komentář
1
1 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Zdravím,

klidně si "C" udělat můžeš, lovecký lístek se už nevyžaduje. Před rokem jsem zi dělal také A,B,C,E a lovecký lístek nemám.
ZDENEKH 24.03.2023 11:33:46

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.